Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Tudnatok segiteni, hogyan...

Tudnatok segiteni, hogyan induljak el a fogyas fele?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kezdem azzal, hogy 3 honapja szultem, csaszarmetszessel, a babam szopizik. Terhesseg alatt 18 kg-ot hiztam, ebbol -6 kg-al jottem haza. Koplalni nem akarok, feltem a tejet, de elkezdek odafigyelni mit eszek(eddig ettem mindent...)... Megprobalom kiiktatni a feher kenyeret, az alkoholmentes sört(termeli a tejet), helyette iszok enyhen citromos vizet, s elhagyom a pektermekeket is... Eszek ilyen korpas cipot kenyer helyett, tojast, csirkehust, sok zoldseget, gyumolcsot... De van itthon egy ferj, s meg egy gyerek, nekik enni kell adni... Mit fozzek, hogyan, hogy en is ehessek belole? S szeretnek elkezdeni tornazni, itthon(nem jut idom elmenni klubba). Tudnatok ajanlani videokat, amivel elkezdhetem? Ami nem tul megterhelo, mert ugye nem vagyok jo allapotban... s valamit amivel folytathatnam? Nem akarok tovabb hizni, s nem akarok varni meg egy evet... 75 kg vagyok 162 cm... Es 25 eves.... Tul fiatal hogy tulsulyosan eljek tovabb.

2015. júl. 4. 17:32
 1/4 A kérdező kommentje:

[link]


...s igen, ez lennek en... tragikus...

2015. júl. 4. 17:45
 2/4 anonim ***** válasza:
Sport,szex,SEMMI CUKOR!!!
2015. júl. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem olyan vészes 3 hónappal a császár után.


Basmati vagy jázmin rizs jó köretnek, mivel lassabban szívódnak fel, így tovább laktatnak. Tojás ételek is mehetnek, ha senki sem érzékeny rá. Kukoricát kerüld, mivel a baba hasa fájni fog tőle. Inkább natúr szelet, mint rántott hús. Zöldséges ételek pl. rizi-bizi, brassói.

2015. júl. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nézz utána az ételek kalóriatartalmának. Minden pont annyira hizlal, amennyi kalória van benne. Pusztán az, hogy elhagyod a péktermékeket, még nem fog lefogyasztani, az lesz a lényeg, hogy mit eszel helyettük.


Ami meg a sportot illeti, ha elmúlik a kánikula, vidd ki mindennap a gyereket, be a babakocsiba, tologasd kint a szabad levegőn naponta 3x1 órát. A gyereknek is jót tesz, a gyaloglás meg az egyik legjobb sport, ha fogyni akarsz. Ha meg nem vagy jól, akkor pláne felesleges azokat az idióta videós tornákat erőltetni.

2015. júl. 5. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!