Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 170 cm-es magassaghoz nagyon...

170 cm-es magassaghoz nagyon sok a 65 kg?

Figyelt kérdés
felnott no vagyok, van rajtam izom is
2015. júl. 4. 20:12
 1/9 anonim válasza:
Relatív. Sajna kép nélkül nem merem azt mondani, hogy "ez tök jó, ez k**úrvajó"
2015. júl. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:

Ha csak a számokat nézzük, akkor teljesen ideális. Én 10 kilóval vagyok több ennyi centivel, és pont az a 10 kiló az, amitől próbálok megszabadulni, nagyon jól néznék ki 65 kilósan.

De a számok önmagukban nem mutatnak semmilyen képet rólad, sokféleképpen eloszolhat rajtad ez a 65 kiló, lehetsz nagyon arányos és csinos, viszont aránytalan, rossz alakú is.

2015. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

169 cm és 58 kg vagyok. Voltam 63 kg, de akkor kicsit duci voltam, pedig izmos vagyok de csak minimálisan.


Ettől függetlenül nem biztos, hogy sok, mert nem vagyunk egyformák.

2015. júl. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Az pont tökéletes kb. A testzsírszázalék arányától függ, ha olyan 25-30%-ig van rajtad, akkor remek.
2015. júl. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Nem sok. Keress rá egy BMI kalkulátorra és számold ki.
2015. júl. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Soknak nem sok,de a nőknél máshogy van,mint a férfiaknál,hogy ahány centi magas,annyi kg kb a jó.

Nőknél mondjuk egy 10-essel nem árt,ha kevesebb a testsúly,mint ahány centi az illető.

2015. júl. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

Nem megmondható ennyi alapján. A BMI kalkulátor is ezért hülyeség, mert az csak a magasság/testsúly hányadost veszi figyelembe.


Egyszerű példával lehet szemléltetni, hogy mi a gond a BMI-vel és a kérdéssel is:

Van két férfi mindkettő 180 centi magas és 100 kiló, csak az egyik fizikai munkát végez, és emiatt kiváló kondiban van a másik pedig az irodaszéke és a kanapéja között ingázik kólával a kezében. A BMI-jük ugyanaz lesz, akkor ez most sok vagy kevés 180 centihez a 100 kiló?

2015. júl. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

18-20%os testzsírral bombázó.

25% körülivel átlagos lustácska.

e fölött skinnifat.

szóval mérj egy testzsírszázalékot és kiderül mi vagy.

2015. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ennyi vagyok, de engem nagyon zavar, 74 kilóról fogytam le, 54-re szeretnék. Nekem elvileg 23-as a testzsírom, de nem szeretem ahogy kinézek.
2015. júl. 4. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!