Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves lány vagyok és a...

Sims kérdése:

13 éves lány vagyok és a belső combomon van egy kis fölösleg . Hogyan fogyjak le?

Figyelt kérdés

168 cm vagyok és 53 kg. 2 nnapja kopalok csak nagyon keveset eszek azok is fogyós kaják(puliszka,zeller dinnye, puffasztott rizs). Közben edzek is (felülés, terpesz gugolás,lépcsőn szaladgálás).

Ti hány nap altt fogytatok le?

Én addig nem is fogok enni semmit amíg el nem tűnik a fölösleg mert nannak a combomon ilyen vonalak is vagy mi miután abbagytam az úszást és mást csinálok.

A válaszokat előre köszi :)



2015. júl. 5. 10:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Na, ezt a koplalást azonnal hagyd abba.


Annál nagyobb kért nem is tudsz csinálni. Egyél rendesen, naponta többször (ha lehet, 4-5x) kevesebbet, de ne ilyen hülyeségeket, hanem rendesen kiegyensúlyozott táplálkozást, hús, zöldség, gyümölcs, zsír, szénhidrát legyen benne.


Az edzést, mozgást meg folytasd ahogy csinálod, lehet mellette akár futni is.


13 évesen így koplalni arra jó, hogy egy maximum két hét után ne bírd, és nekiállj zabálni, amivel nagyon nem teszel jót a szervezetednek. Szépen egyél kiegyensúlyozva, oszd be a kalóriabevitelt arányosan.


Ha nem pedig hosszú távon koplalsz, azzal azt fogod elérni, hogy tönkremegy a hormonháztartásod, ami így 13 évesen a legrosszabbak egyike, amit tehetsz, ha igazán ügyesen megcsinálod, akkor még a gyerekvállalást és a nőiesedést is elfelejtheted (extrém, de volt aki elvitte odáig...).


Egyél rendesen, és mozogj mellette sokat. Akkor nem ronda gebe leszel, hanem egy egészséges, izmos nő.

2015. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Eszek csak nagyon kevesest. Azért kéne mert modell leszek egy elég komoly ügynökségnel
2015. júl. 5. 12:54
 3/6 anonim ***** válasza:

Jaj, írhattad volna - tehát te nem egészséges akarsz lenni, hanem ronda gebe.


Akkor jó úton haladsz, csak így tovább :)

2015. júl. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Szerintem is. Köszönöm
2015. júl. 5. 16:12
 5/6 anonim válasza:
Hát a dinnye nem diétás kaja mert sok benne a gyümölcscukor,ha diétázol max napi egy szeletet egyél(olvastam fogyókúrás oldalakon) és a puffasztott rízstől szintúgy nem lehet fogyni,sőt.(erről is nemrég olvastam hogy sokan azt hiszik hogy diétás de valójában nem)
2015. júl. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

köszi a válszokt

ha egész nap lép,gugol,lép,gugolal lehet belső combot feszesíteni?

2015. júl. 7. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!