Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nem tudok egyszerűen lefogyni....

Nem tudok egyszerűen lefogyni. Mit csinálok rosszul? Többi lent

Figyelt kérdés

Kb. 1 hónapja fogyókúrázok. Ez a következőképpen néz ki. Kalkulátor szerint 1200 kalóriát ehetek naponta maximum, ezt mindig be is tartom. Emellett naponta legalább 1, másfél órát szobabiciklizek, zsírégető teákat is iszok, emellett napi 1,5-2 liter vizet. Eszek egyébként rendes kajákat, de a napi kalória mennyiséget soha nem lépem túl. Kenyeret nem eszek.

Egyébként nem vagyok kövér, 50 kg és 156 centi vagyok, viszont vaskos vagyok. Van pocakom, vastag combjaim és kicsit a karom is vastag. Formálódni szeretnék, de semmi változást nem veszek észre magamon. Miért lehet ez?


2015. júl. 5. 12:31
 1/10 anonim ***** válasza:

1. nyáron már bocs, de édeskevés az 1,5-2 liter, helyette 3-4 kéne

2. talán nem ártana mozogni is

2015. júl. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
az 1,másfél óra szobabiciklizés az mi ha nem mozgás? Nem vagyok sportoló, hogy ettől többet bírja, ráadásul ennyi telik rá egy nap.
2015. júl. 5. 12:45
 3/10 anonim ***** válasza:

bocsi, csak átfutottam a szememmel, hm...

szóval a 3-4 liter víz legyen meg

cukrot, hasonlókat kerüld, fehérje alapú étrended legyen

így meg kell induljon a változás

2015. júl. 5. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. júl. 5. 12:58
 5/10 anonim ***** válasza:
A szobabicikli nem épp a leghatékonyabb. Valami normális edzés jobbat tenne.
2015. júl. 5. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ja és egy hónap az még semmi. Nekem 6 hónap alatt jött össze 7 kiló fogyás, de kényelmesen, nem koplalva, ésszel, némi edzéssel. És a 3. hónap után kezdett látványos lenni.
2015. júl. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szerintem egy picit legyél még türelmes, egy hónap nem nagy idő s bizony elég tipikus, hogy valaki hetekig stagnál még kalóriadeficit mellett is, fene tudja, miért. Most kezdted, ilyenkor extra nagy fogyás is lehet, de lehet, hogy a tested máshogy reagálta le a hirtelen változást... A testünk bonyolult, komplex rendszer.

Elvileg fogynod kell, keveset eszel és mozogsz is, akármit is eszel, ennyire nem kavarhat be...

2015. júl. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

a víz az rettent kevés.

főleg ha egy normális fehérje alapú diétán vagy akkor méginkább.

zsírégető tea nem létező fogalom ezt hagyjuk is.

ami igen valószínű hogy rossz az összetétele az 1200 calnak és ch alapú a fehérje alap helyett ezért nem tudod alacsonyan tartani az inzulin szinted vagyis nem fogsz fogyni.

2015. júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hiába nem eszel kenyeret, ha mellette más szénhidrátbombákat eszel... bár nem tudom mit takar az, hogy "rendes kajákat" eszel. A szobabiciklizés nem túl intenzív, és nem mozgat át teljesen. Válts pl. futásra/kocogásra, amit egybeköthetsz egy kis tornával.
2015. júl. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
A rendes kaja azt jelenti, hogy nem fogyókúrás ételeket eszek. Ugyanúgy eszek húst, krumplit, tésztát, tehát normál hétköznapi ételeket.
2015. júl. 6. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!