Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A Kick-box aerobik hatásos...

A Kick-box aerobik hatásos zsírégető?

Figyelt kérdés

2015. júl. 9. 12:20
 1/6 anonim ***** válasza:
A fogyás a kajadon mulik. A sporttal csak egyszerubb megtartani a kaloriadeficitet.
2015. júl. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, és nyilván van hozzá étrendem.
2015. júl. 9. 13:24
 3/6 A kérdező kommentje:
De a helyes táplálkozás nyilván nem elég a fogyáshoz, zsírégetéshez.
2015. júl. 9. 13:27
 4/6 anonim válasza:

Szerintem nagyon jó kardió-aerob edzés! Én is mentem, igaz, csak pár alkalommal, mert nem sokkal azután kezdődött az edző 2 hónapos szünete, miután elkezdtem járni.De nagyon szerettem és biztos fogok még menni! Hangos zene, egy óra intenziv mozgás, leköti a figyelmedet és nem azon gondolkodsz, hogy mennyire fáradt vagy.

Jó tanács, ha elkezded: edzés előtt 2 órával fejezd be a vacsorádat és semmi nehezet! Nekem az alma, műzliszelet, narancslé kombináció vált be. Esetleg sajt, paradicsom, paprika. Ne főtt ételt, főleg ne sültet vagy zsírosat! Sok vizet fogsz inni közben, ha előtte nehezet eszel és ugrálás közben még összerázódik a vizzel, úgy jársz, mint én: majd meghalsz a végére, nem tudod rendesen megcsinálni a gyakorlatokat és rókázol a hazaúton. :)

2015. júl. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De, ha nem sportolsz akkor is lehet fogyni, ha van kaloriadeficit. En igy igaz lassan, de tartósan fogytam 15 kilót.
2015. júl. 13. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 13. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!