Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásos a Rossmann-ban...

Milyen hatásos a Rossmann-ban kapható Well Mix diétás italpor? Ezt is minden étkezés nélkül kell fogyasztani? És 2 hétig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:13
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
2%

Jót fogsz fosni tőle. Sok sikert:)

Egyél rendesen, mozogj rendszeresen és nem lesz ilyen cuccokra szükséged.

2010. márc. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Rendesen eszek, én csak 2-3 kilót akarok leadni.
2010. márc. 5. 13:41
 3/38 anonim válasza:

Szia!

Én ma vettem egy dobozzal a rossmannban ugy gondoltam ha használ annyit megér ha meg nem akkor sem kár az összegért...

még nem ittam belőle mert, este leküldtem egy szűzteát, az remélem megtisztít egy kicsit. úgy tervezem hogy én az esti kaját váltom ki vele, mert általában akkor szoktunk együtt leülni nagy zabálásokra és az barom egészségtelen.

és igyekszem nappal is jóval kevesebbet enni. rengeteget inni főleg zöld teát, és csak müzlit meg joghurtot eszem, esetleg ebédre egy kocka levest. este pedig por...

bocs hogy ennyit írtam, de hátha együtt kezdjük:) sok sikert

2010. márc. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Úgy tervezem hogy hétfőn kezdem. És én is csak a vacsorákat váltom ki vele, remélem tényleg telít és nem leszek éhes. Én annyira nem eszem keveset mint te, például ebédre normális főtt kaját eszem, csak délután próbálom kerülni a cukros és lisztes cuccokat. Mindenesetre én is kíváncsi vagyok, hogy ez a por segít-e. Majd írj hogy milyen tapasztalataid vannak, biztos hamarabb kezded mint én. Főleg hogy én lehet hogy elhalasztom a kezdést jövő hét végére mert pénteken lesz egy "kötelező munkahelyi vacsim" és ha aznap este eszek akkor meg megszakítom a folyamatot. Vagy várj meg és kezdjük együtt!:P :)
2010. márc. 5. 21:33
 5/38 anonim válasza:

szia!

sajnos nem várlak mert ha ezt is tovább húzom akkor soha nem fogok neki...

nos megittam a teát de semmi nem történt:( pedig azt hittem le sem szállok a wc-ről az este. nem baj most iszom még egyet, hátha, és max nem megyek ma sehova:)

amúgy meg azért eszem csak ilyen keveset mert a fiammal 29 kg híztam és abból eddig 8 hós múlt még csak 10 ment le. már teljesen el vagyok keseredve olyan szörnyen nézek ki....

muszáj valamit illetve mindent megtenni hogy nyárra kinézzek valahogy. viszont konditerembe nem tudok menni mert nem tud ki vigyázni a gyerekre, tehát marad a kevés kaja módszer. ezzel egyszer már lement 14kg szalagavatóm előtt:)

2010. márc. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
rendben! Ha úgyis hamarabb kezded akkor azért ne felejts el beszámolni róla hogy milyen! És csak így tovább! Ha ilyen kitartó vagy, biztos sikerülni fog!
2010. márc. 6. 21:21
 7/38 anonim válasza:

Húú hát nagyon remélem...

de nem ittam még én sem belőle, nem kellett valahogy inkább nem is eszem már este semmi, mondjuk tegnap majdnem elcsábultam de nem ittam akkor se. nem tudom hogy vajon ezt sem érdemes 6 után?!

Amúgy tök jól bírom ezt az alig evéses dolgot...ahhoz képest hogy arra számítottam hogy majd beleőrülök olyan kevés az adag ahhoz képest amit eddig megettem...

mesélj majd te is hogyan állsz...

2010. márc. 7. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

még én sem kezdtem el, de lehet ma este belevágok! meg láttam fogyást elősegítő teát is a rossmann-ban...te is azt iszod? mert kíváncsi lennék rá hogy az jó-e...

kérdésedre válaszolva szerintem ezt sem lehet 6 után, főleg mert láttam hogy van benne cukor

2010. márc. 8. 11:05
 9/38 anonim válasza:

Szia én először a szűz teát vettem, de nekem nem naagyon használt aztán vettem Csala teát hát ez nagyon jóóóó!!!

egy csomit 2618.- ért vettem de nagyon megéri és lement 2kg rólam :)

sok sikert

2010. márc. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim válasza:
Szia.Én ma kezdtem sokat nem tudok még mondani de egy biztos,nem vagyok éhes.1-2 étkezést lehet helyetesiteni pl én a vacsorát.Lehet nyugodtam enni csak alacsony kaloria értékü ételeket enni meg zöldség gyümölcs.
2010. márc. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!