Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen hatásos a Rossmann-ban...

Milyen hatásos a Rossmann-ban kapható Well Mix diétás italpor? Ezt is minden étkezés nélkül kell fogyasztani? És 2 hétig?

Figyelt kérdés
2010. márc. 4. 12:13
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Ha tényleg hatásos annak nagyon örülnék! Én hétfőn kezdem...
2010. márc. 12. 12:15
 12/38 anonim válasza:
100%

Kedves kérdező!


Elvileg tegnap kezdted el, örülnék ha beszámolnál hogy használ e. Én nem mertem még venni, mert suliba járok dolgozom, és ha csak hashajtó hatása van akkor inkább nem is próbálom ki.:S

2010. márc. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Én az előírt 2,5 dl helyett 2 dl-t iszok és csak vacsora helyett. Első nap úgy éreztem hogy éhesebb lettem tőle...:S ...de ez szerintem csak pszichikai dolog volt, mert annyira vártam hogy ne legyek éhes, hogy az maradtam. :)

Az íze is tök finom, szóval ha majd látom is az eredményt magamon akkor mondok igazi véleményt.

Kérdésedre válaszolva nem megy tőle a hasam egyáltalán. Eddig.

2010. márc. 25. 21:12
 14/38 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok. Én ma vettem egy ilyen italport, vanília ízben. Nagyon finom. 2,5 dl tejhez 4 mérőkanállal kell tenni. Ott a boltban egy ismerősöm nagyon dicsérte. Hasmenést nem okoz! Írjatok mi a tapasztalat!!!!
2010. ápr. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
100%
Mennyibe kerül ez a por??
2010. ápr. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%
1300 ft. Nagyon olcsó, a turbo D-hoz képest :)
2010. ápr. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim válasza:
96%
Köszi a választ. Pont tegnap vettem meg, majd meglátjuk milyen hatása lesz :)
2010. ápr. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
69%

Sziasztok! Nem értem aki nem próbálta vagy nem ismeri a terméket az miért fikázza itt? Ezzel nem segít, attól hogy fogyókúrás termék nem egyértelműen egy hashajtószer. De ezzel saját tudatlanságát mutatja meg.


Nos én használom a Well Mix turmixport a vaníliásat, egyáltalán nem megy tőle a hasam , jó ízű.

Ezt egy nap egyszer vagy kétszer lehet főétkezések helyett fogyasztani. Lényege annyi hogy eltelít és elveszi az éhség érzetet és a tej kalóriatartalmával együtt van benne 230 kcal adagonként.

Önmagában nem segít , én mozgok is mellette és 1000-1200 kcalt fogyaszok.Ha rendes táplálkozás mellett fogyasztod akkor kb egy finomságnak felel meg.

Én csak a vacsorát helyettesítem vele amit legkésőbb hétkor fogyasztok el, utána max gyümölcsöt eszek.

Nos nem könnyű lányok de ki lehet bírni.Hajrá

2010. ápr. 14. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Nekem jól működik így kevesebb kaja és bicajozás mellett már lement 3 kg kb 3 hét alatt nem olyan vészes a túlsúlyom de eddig még ez sem sikerült ugyhogy optinista vagyok.
2010. máj. 8. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
100%
Hogy haladtok a diétával? Én most vettem well mix-et és tényleg eltelít...Szerintem simán lehet használni, de mértékkel. Mellette zöld teázok ezerrel. Sajnos az egyetem mellett nem jut annyi idő a sportra, mint szeretném, ezért feljött pár kiló, meg összevissza eszek :S Remélem ezzel lefog menni pár kiló....
2010. okt. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!