Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szüleim miatt nem fogok tudni...

Szüleim miatt nem fogok tudni lefogyni?

Figyelt kérdés
Leszeretnék adni 10-15 kg-t, szeretnék elkezdeni egészségesebben élni. Viszont az étkezéssel az a bajom, hogy akárhányszor mondom a szüleimnek, hogy vásárláskor nekem vegyenek ezt azt (több zöldség, gyümölcs, egészségesebb ételek) mindig azt mondják, hogy az teljesen fölösleges. Hiába magyaráztam el nekik többször.. Akármilyen egészségesebb kaja receptet találok a neten, nem tudom elkészíteni az alapanyag hiány miatt... mert nem anyumnak kellene megfőznie nekem külön, szívesen megcsinálnám magamnak...Ilyenkor mi a teendő? 15/l

2015. júl. 13. 00:12
1 2
 11/14 anonim válasza:

Figyelj,

igazából ha erre a súlyra úgy gondolod,h sok akkor valószínűleg a testzsírszázalékod nagy.

Ez a súly tökéletes.Annyit tehetsz a fogyásért,h naponta tornázol edzel és akkor az izmod is nőni fog így előbb utóbb a zsír "eltűnik" az izom munkája miatt.

Magnéziumot és c vitamint is szedhetsz ha az van otthon.

2015. júl. 13. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
36%

Én értem a problémát, nálunk ugyanis az egyetlen zöldség a savanyúuborka volt, és úgy gondolták, ennyi elég, hogy télen ne kapjunk skorbutot, nyáron meg kaptam egy szelet paprikát a vajas-szalámis-sajtos kenyérre.

Tisztára mint a kolikoszt.


Kérdező ha nem kapsz zsebpénzt, vagy nem elég arra, hogy abból vásárolj, akkor LÁTVÁNYOSAN ne edd meg a krumplistésztát. Ha egy picit is aggódnak érted, vesznek majd olyan kaját, amit megeszel... Nekem legalább is 1-2 hét után vettek (bár én hájasabb voltam, 65 kg a 169 cm-hez)

20/L

2015. júl. 13. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

#9: Igen, gondolom, hogy van zöldség meg tojás, hús... (Bár olvastam már érdekes családokról...)

Direkt írtam úgy, ahogy :) Hogy ha ezek vannak, akkor jöjjön már rá, hogy tud mit enni... Csak mert nincs 10 kiló sokféle zöldség otthon, ha VAN zöldség, akkor azt eheti, aztán majd csak vesznek, ha elfogy. Ha tojás vagy hús is van, akkor pedig végképp simán összehozhat egy rendes étrendet, nem kell mindennek úgy mennie, ahogy ő szeretné, az élet sokszor nem ilyen, ami nem is akkora gond, legalább fejlődik a kreativitás.

2015. júl. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ok, akkor csak kicsit félreértettem a válaszodat - de mindenképpen jobb, hoyg így egyértelmü.
2015. júl. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!