Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 10-15 perc Insanity Shaun T....

10-15 perc Insanity Shaun T. -vel hatasos lehet?

Figyelt kérdés
Olvastam valahol hogy 30-40 perc torna utan indul be a zsiregetes.Nem nagyon dietazok csak kevesebbet eszek mint eddig.
2015. júl. 15. 08:11
 1/9 anonim ***** válasza:

Hülyeség, hogy x idő múlva indul be a zsírégetés, gondld el, ha mozogsz 29 percig csinálod, akkor semmi, de ha átléped a 30-at, már ég a zsír???

A 10-15 perc kb. a bemelegítés ezekből a gyakorlatokból, az egészet csinálod végig.

2015. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
De még az izmos kockahasuak is leállnak 13-17 perc után mert nem birjak tovabb :D nemhogy én :)
2015. júl. 15. 10:38
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy, hogy mivel állnak le, hogy fogyni akarnak, vagy izmot növelni, az két külön dolog.
2015. júl. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Lehet valtanom kellene ? Pedig az insanityt nagyon szeretem de folyton ugralni kell es elfaradok. Pentek Eniko lehet hogy jobb lenne es talan vegig birnam csinalni.
2015. júl. 15. 10:56
 5/9 anonim ***** válasza:
Shaun T. nagyon jó :) én ma reggel 20 percig bírtam és totál leizzadtam :)
2015. júl. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen. En is nagyon szeretem. Csak elfaradok :D de naprol napra tovabb birom ugyh 2-3 het es lenyomom a 30 percet :D
2015. júl. 15. 13:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Én most toltam le az 1 órás insanity edzésemet. :)

Nem úgy kell nekiállni, hogy na most akkor nekiállok lenyomni 0 szünettel. Ekkor hánynak az emberek, mert túlerőlteted magad. (először én is rosszul lettem)

A lényeg, hogy minden gyakorlatból annyit csinálj, amennyit képes vagy, de az legyen helyes!!! Semmi értelme végigszenvedned a pl 100 békaugrást, ha abból 1 db lesz szabályos. Én is már a bemelegítésnél pihenek, mert tudom, ha nagyon megnyomnám az elejét, a közepén hulla lennék. Szépen fokozatosan, a saját tempódban csináld. De ezt írja az edzésnél sárga betűkkel is időnként.

Hajrá! Én már a finisben vagyok, az utolsó napokat rugdosom. :)

2015. júl. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Koszi a biztatast :)
2015. júl. 17. 09:15
 9/9 anonim ***** válasza:

Én Shaunnak először a T25-jéből csináltam végig az alpha és béta verziót, csak utána kezdtem neki az Insanitynek.

Még így is gyilkos volt a tempó, de a T25 megfelelő állóképességet adott, lehet, neked is arra kellene átváltanod először, mert annak semmi értelme, ha csak 10 percig csinálod, aztán abbahagyod.

2015. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!