Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Vendéget várok, aki fogyókúráz...

Vendéget várok, aki fogyókúrázik. Mivel kínáljam?

Figyelt kérdés
Nem ebédre jön, csak valami apróságra gondoltam,amit kitehetek az asztalra. Süti/ropi/chips nem jön szóba ugye, és valami nassolnivaló kellene.
2015. júl. 18. 15:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Felkockázott hideg gyümölcsök. A dinnye kifejezetten jól esik ilyen melegben.
2015. júl. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Hozzád megy vendégségbe, azt teszel ki amit akarsz. Ennyitől igazán nem lesz semmi baja. Én sem várom el senkitől, hogy külön fogyókúrás kaját vegyen nekem, pedig épp szálkásítok.
2015. júl. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Sárgabarack, dinnye, málna... :)
2015. júl. 18. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Persze , tudom, de mégis szeretnék olyat, ami a vendégnek jó.

Köszi a gyümölcsös tippeket, más ötletek esetleg?

2015. júl. 18. 16:14
 5/13 anonim ***** válasza:

Ha sütnél és van otthon pár megfelelő hozzávaló, akkor a neten rengeteg receptet találsz. Nekem ez az egyik kedvencem:

[link]

Vagy akár egy zabpalacsinta, édesítőszeres túróval is elég jó.

De amúgy ha valaki diétázik ésvendégségbe megy, akkor valószínűleg fel van rá készülve, hogy kb. semmiből sem ehet...

2015. júl. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Dobj össze egy salit, de ne éreztesd, hogy miatta mert ő fogyózik. :D
2015. júl. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

A zabpalacsinta tényleg jó ötlet, én ezt szoktam sütni:

[link]


vagy ezt a gofrit:

[link]

2015. júl. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdés, mennyire tipikusan fogyózik...

Nekem a dinnye speciel kilengés, de ma vendégségben ettem mindent :) Pedig vittem saját ételt, azt mindig viszek, ha fél nap odavagyok valahol.


Én egy csomó uborkának örülök ilyenkor :) De mindenféle könnyű zöldséges cucc jó, nyers zöldség mártogatóssal, ilyesmi.

S a legtöbbeknek tuti bejön a gyümölcs. Még nekem is, csak azzal könnyen keresztbe teszek az életmódomnak...

2015. júl. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is a zöldség jutott eszembe valami fincsi szósszal. Esetleg olyan gyümölcsös fagyi ami inkább ilyen gyümölcspépes jégkása szerűség mint tejes.
2015. júl. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mind nagyon jó ötlet!

Hogyan fogyózik kérdésre: nem eszik cukros dolgokat, édességet, és a lisztet is igyekszik kerülni.Több részletet nem tudok. :) Egyébként nagyon jól halad, és szivesen leszek jó vendéglátó,habár tudom, hogy nem várja el, és ahogy írtátok, nem lenne muszály. De végül is ugyanannyiba kerül ilyesmivel készülni, mint pl. sütivel.

2015. júl. 18. 18:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!