Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Betegen fogyózni?

Betegen fogyózni?

Figyelt kérdés

Az elmúlt fél évben felszedtem egy jó 15 kilót amit le szeretnek adni. Tegnap akartam kezdeni, mivel ma jottem haza nyaralasrol, es ugyis be kell vasarolnom stb, kondi berletet is szerettem volna venni. De sajnos elegge megfaztam, kohoges, orrfulyas es hoemelkedesesmegfazas, ugy hogy kisse ramatyul vagyok.


Szerintetek varjak jovohetig, vagy az "geszseges eletmodot" kezdhetem holnap is? Bar nem tudom mennyire leszek olyan allapotban, hogy fozzek magamra.


2015. júl. 21. 23:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Az egészséges étkezéshez nem kell topon lenni fizikailag, én elkezdeném. :) Ha jobban leszel, az edzés is mehet, természetesen fokozatosan! Jobbulást Neked, és sok sikert!
2015. júl. 22. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az edzéssel várd meg, míg jobban leszel! Az egészséges ételeket kezdheted azonnal, egy lecsó, vagy egy zöldséges rántotta hamar összedobható.
2015. júl. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!