Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyi ch normális egy napra...

Mennyi ch normális egy napra úgy, hogy gond nélkül fogyjak?

Figyelt kérdés
Hány g testtömegenként? Sajnos itt a nyár, és nem bírom megállni a gyümölcsök fogyasztását :(
2015. júl. 22. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem 1,5-2,5 ttkg, legalábbis sport mellett nekem ennyi teljesen jó volt, attól is függ, hogy mennyit viszel be más anyagokból.

Lehet enni gyümölcsöt, csak ne korlátlan mennyiségben.

2015. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amennyi a kalóriakeretbe fér, annyival én tuti fogynék, ha be tudnám tartani, de nem.

Ki kell tapasztalni, mi a jó. Van, akinek így vagy úgy bekavar a ch (én fogyok vele, mintha nem is cukor lenne, de engem lenyom és éhessé tesz), s többé-kevésbé mélyre kell mennie. Fél gramm fölött már garantált a stagnálásom, de ez én vagyok. A párom ttkg-onként 5 grammal is fogy, ha kalóriadeficite van (akár jóval többel is, de alapvetően sok zsírt is eszik mellé).


A gyümölcsöt nem kell megállni, lehet belőle keveset is enni. Sőt, nagyon keveset is, az én max. fél grammomba is simán fér :) Normál ember persze ehet jóval többet is belőle. Kérdés, mit eszik még a nap folyamán és működik-e neki úgy (ha csak éhes lesz a sok gyümölcstől, az tuti rossz üzlet, de fogyáskor eleve nem ennék rengeteg gyümölcsöt - de tuti van, aki simán megteheti).


Tudom, hogy nem vagyok konkrét, de ha egyszer nem lehet, kinek kerülni vagy minimalizálni kell a gyümölcsöt, kinek nem, eheti bátran. (Én annyi gyümölcsöt eszem, amennyi jólesik, csak az pici.)

2015. júl. 22. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!