Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy legyen...

Mit tegyek, hogy legyen motivációm a fogyókúrához? 18/L

Figyelt kérdés

173 cm, 65 kg vagyok, és nem is a súlyommal van a gond, hanem csak a kinézetemmel... Jó lenne, ha ez a kg nem zsírban, hanem félig-meddig izomban volna :D :D :P


Az étkezésemmel nincs nagy gond, mert bár szinte mindent eszek (lehet hogy nem csinálom túl jól) tésztát, kenyeret is (kivéve édességek, üdítők, péksütik) azokat is a megadott kalórián belül eszem, napi 5 étkezés alkalmával.

Mondjuk biztos ez sem jó, mert az izomépítéshez fehérjedús étrend kellene :(


Viszont a sportolás... Egyszerűen nem csinálok semmit.

Falun lakom, futni nem szeretek, biciklizni sem jó, fitnessz-gépeim nincsenek itthon, az ugrabugrálás meg valahogy már nem tetszik a szobámban, szóval fogalmam sincs, hogy mihez kezdhetnék...


Valahol elakadtam, valami hiányzik, és akik voltak már hasonló cipőben, jó volna, ha segítenének egy kicsit!

Köszönöm :)



2015. júl. 23. 07:35
 1/5 anonim ***** válasza:

Hát ilyen hozzáállással sehogy. Nincs konditerem vagy fitness a faluban ahova eljárnál közösségbe? Én is most 2x nem mentem el kocogni a fővárosban mert egyedül nehezebb rávenni magam, meg túl meleg volt mostanában.

De ha megyek közösségbe sokkal jobb sportolni :-)

2015. júl. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, itt nincs semmi :/ Városba utazni meg bonyolult
2015. júl. 23. 08:11
 3/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Saját testsúlyos edzés. Neten letölthető, yooutubon megnézhető.
2015. júl. 23. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Jóga? Van a neten csomó videó, eleinte vicces mikor az ember elkezdi és inkább csak szórakozás, aztán, ahogy komolyodik a szint már rájössz, hogy annyira nem egyszerű..:)
2015. júl. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Faluban nem szeretsz futni??:o

Én Pesten lakom, mellékutcás részben és annyira élvezem a nyugalmat ami futás közben körülvesz:)*-*

2016. júl. 13. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!