Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Elegem van ebből az egészből,...

Elegem van ebből az egészből, nincs semmi értelme. Miért nem fogyok?

Figyelt kérdés

18/l

6kg szeretnék fogyni.

Már fél éve elhagytam a lisztes, tésztás, cukros dolgokat nem iszok alkoholt sem, nem kávézok és nem is cigizek.

Egészségesen eszek.

Ezekből épül fel az étrendem: -húsok(párolt csirke, halacska)

-sonka(csirke és pulykamell)

-totu

-tojás

-sok párolt és nyers zöldség

-leves tészta nélkül


Ilyeneket eszek és hetente 5x futok 40percet és több órát szoktam sétálni(nem Magyarországon lakok hanem ausztriában most a nyáron) szóval a hegyekben is szoktam lenni.

De nem fogyok. A combom legvastagabb részen:56cm, és az nem izom hanem zsír😰. Egy futónak nem ilyen lábai vannak mind nekem. És a futást se 1 hónapja kezdtem el, hanem már jó 4 hónapja. Semmit sem fogytam combról..

Már vagyok azon a ponton, hogy feladom az egészet. Nincs értelme, minek fussak ha nem is fogyok, miért ne egyek pizzát inkább.

Ja és naponta 1100kca eszek általában 30g ch. Az is a zöldségekből jön össze


2015. júl. 23. 14:39
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és nem eszek tejterméket sem. Naponta többször is van székletem.
2015. júl. 23. 14:41
 2/19 anonim válasza:

Hát nem mindegy hány cm vagy hány kg?

ha 170 vagy és 60kg az elég nehézkes még ha 100kg vagy azt a 6kg már valóbban le kellet volna adnod+ ne feled az izom sokkal nehezebb mint a zsír ezért lehet kgban nem változik a súlyod de jobban fogsz kinézni.

2015. júl. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
167cm és 56kg
2015. júl. 23. 14:55
 4/19 A kérdező kommentje:
Vagyok:)
2015. júl. 23. 14:55
 5/19 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ehhez a magassághoz se az 56 kilóval, se az 56 centis combkerülettel, ideálisnak tekinthető mindkettő.
2015. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 schocko ***** válasza:
Pont megfelelő a súlyod...a séta nem futás, és a kocogó nem futó...ha majd naponta sok kilómétert lefutsz gyorsan, akkor lesz izom is...
2015. júl. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Nem azt írtam, hogy kocogok hanem hogy futok. Azt meg ekfelejtettem írni, hogy elv nem is futhatok a gerincem miatt, ezért csak 40 perc naponta. Úszni se uszok mert kontaktlencsés vagyok és nélküle semmit sem làtok
2015. júl. 23. 15:08
 8/19 anonim ***** válasza:
En tudom, hogy miert nem fogysz.. tul keveset eszel, ehezik a szervezeted.Én kb 5-ször ennyi kajával fogytam 66 kg-ról 53-ra. Mihelyst besokallsz és abbahagyod az éheztetést, a duplája fog visszajönni. Az izmaidat bontja a szervezeted, majd később zsírt szedsz vissza.
2015. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

1100kcal az nem is kevés szerintem, a másik meg nem tudom többet enni, mert fáj a pocim:(

Úgy 2 hónapja próbáltam egy kicsit többet enni minőségi kajeszből de kihánytam..

2015. júl. 23. 15:13
 10/19 anonim ***** válasza:
pedig ez igy van, különben mar fogytal volna.. Neked Minimum 1500-at kellene megenned, de ha nem tudsz, es faj a hasad, akkor fogyni sem fogsz. Ha hiszel nekem, ha nem, ez az oka annak, hogy nem tudsz fogyni.
2015. júl. 23. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!