Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogy fogyjak? Fogyókúra,...

Bambambaby kérdése:

Hogy fogyjak? Fogyókúra, segitséget, ötleteket, tanácsokat szeretnék.

Figyelt kérdés

Sziasztok,

21 éves, 192 centi magas, kb 130 kilós mackós, elhizott srác vagyok.

Már régota szeretnék fogyni, nem is tudom hogy álljak neki? Nem eszek sokat du.1 kor és ilyen este 9-11 között de akkor csak zöldség gyümölcs. nem tudom mi a helyes táplálkozás ami segít fogyni? tésztákat nem eszek 7éves korom óta. húst is csak csirkemellet kiskoromóta. csak a sok, rengeteg gyors kajától hiztam, el anno, ami nem ment le.. a gyors kaját is elhagytam, nem mozgok semmit.

hogy kezdjem el? tartsam ezt a "diéta" szerűséget és renszeres futás? vagy mi lenne a legjobb? sport? gyógyszerek? vagy akármi csak menjen le ez a has... nagyon fontos lenne, előre is köszönöm szépen!



2015. júl. 23. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:

Konkrétan mit eszel? Mert ez nem derült ki, pedig igen fontos.

Ennyi súlyból normál esetben tempósan kéne fogynod megfelelő étrend s kalóriabevitel mellett.

2015. júl. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

szendvicsek, szalámik, 1-2 fótt kaját csak.

de ezeket mind eldobom és a koplalás & mozgásnak szentelem az életem. bár tudom, hogy az nem lesz egészséges

2015. júl. 23. 21:23
 3/3 K.Bandi válasza:

Hello!

Nyugodtan keress meg emailban és küldök anyagokat.

Nálunk a klubba már sokan letudtak fogyni egészségesen és közben nem kellet koplalni.

Email: fogyiegeszsegklub@gmail.com

2015. júl. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!