Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van olyan fogyi tabletta ami...

Van olyan fogyi tabletta ami hatásos is? És melyik diétát válasszam ha 90kg vagyok és 40kg-tól szeretnék megszabadulni?

Figyelt kérdés
2010. márc. 6. 13:11
 1/8 anonim ***** válasza:
65%
Csak olyan fogyitabletta van, amitől a pénztárcád ad le jelentős súlyt! Ne arra költs, hanem zöldségre, gyümölcsre, egészséges ételekre, teljes kiőrlésű kenyérre és kondibérletre. Az a legtutibb fogyókúra.
2010. márc. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
67%
reform, alpha-burn, de ehhez jó kajálás és sok aerob kell.
2010. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Tablettától nem lehet fogyni, max. az emésztést segíti megfelelően működni, de ahhoz, hogy hatásosnak is érezd, megfelelő diéta és rendszeres mozgás kell.
2010. márc. 6. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mozogni viszont nem szeretek és attól nem is fogyok, tudom próbáltam már. Csak diétával megy, azért kérdeztem hogy melyiket ajánljátok, mert ahhoz már nincs kedvem és erőm sem amit régen csináltam (napi 1 banán és 2 joghurt volt 1 hónapon keresztül).
2010. márc. 7. 17:42
 5/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok:

Kedves válaszoló: mozogni nem szeretsz? Szerinted én szerettem a 90 kilómmal, mikor elhatároztam, hogy lefogyok? És jól esett tacsakra izzadni magam mindenfajta gyakorlatokkal, amiket tök bénán tudtam csak megcsinálni?

Senkinek nem esik jól nagy túlsúllyal a mozgás, de van egy hírem: anélkül nem megy hosszútávon! Amit próbáltál, a joghurt-banán dolog egy baromság volt! Az nem fogyókúra, hanem koplalás, hisz csak annyit ettél,amennyivel életben tudtál maradni! Sajnos mozgás nélkül nem megy, még ha szarul is esik! és olyan nincs, hogy nem fogysz tőle (persze ha mellette zabálsz, akkor nem látszik, de akkor is segít az erőnléteden, stb)!

Szóval önsajnálás helyett, meg pénzen vehető csodaszerek keresgélése helyett meg kellene mozdulni! Mert ha lusta vagy, és nem vagy hajlandó segíteni a testednek egy kis fáradsággal a fogyásban, akkor ő egyedül nem fog 40 kilót csak úgy leadni! És még ha el is érnél valamennyi fogyást, mozgás nélkül szerinted hogy fogsz kinézni? meddig fog lógni a bőröd? A térdedig?


Ülni szeretnél a kanapén és hízni még 20 kilót, avyg azt mondod, hogy te vagy a főnök, és te vagy a felelős magadért, és megerőlteted magad? Csak rajtad múlik! De ha valami fogyibogyit választasz a sport és az egészséges táplálkozás helyett, akkor borítékolom neked a hatalmas bukást és a SZÍVÁST!

Ja, és az egészséges táplálkozás NEM egy joghurt és egy banán naponta! hanem sok zöldség, sok gyümölcs, kevés szénhidrát, étkezés ütemezése, stb.


Én 90 kilóról 60ra mentem le, kb tudom, mi játszódik le a fejedben! és hidd el, bármilyen keserves a mozgás 30-40 kilót túlsúllyal, és bármennyire is egy béna rakás szerencsétlenségnek érzed magad, akinek csak a hája rezeg össze-vissza, ez az, ami SEGÍT!

Csak kitartás kell!


De te tudod. Szívesen segítek neked, ha gondolod, de rajtad múlik minden, mert mi itt a fórumon csak a szánkat járatjuk, de te vagy abban a testben belül, szóval te döntesz.


Sok sikert!

2010. márc. 8. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló. Nem szokásom magam betegre zabálni, a zöldségekkel és a gyümölcsökkel sincs semmi bajom. Nem zavar ha koplalok, csak egy hónap után picit ideges leszek. Ha én a koplalásban és a tablettákban hiszek akkor az segít nekem, nem pedig a mozgás mert abban nem bízok. Mint mindenben itt is sokat számít a hit. Nekem is sikerült koplalással 60kg-ra fogynom, csak közben pocakos lettem, és a 9 hónap alatt visszajött az amit leadtam. Jah, és nem érzem magam egy rakás szerencsétlenségnek azért mert nem vagyok képes mozogni, nem akarok teljesen hullaként beesni az ágyba esténként.
2010. márc. 8. 16:22
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem akarsz hullaként az ágyba esni? Hanem 40 kiló felesleget akarsz? Akkor tessék...

Amúgy a mozgás javítja az erőnlétet, ami azt jelenti, hogy egyre jobban bírod, és egyáltalán nem leszel hulla tőle. Ha nagyon belelendülsz, már nem fáraszt, hanem frissít a sport és energetizál. Én mióta lefogytam, kick boxolok reggelente. Olyan szuperül indul tőle napom, hogy nem adnám azt a 45 percet semmiért.

Nekem úgy tűnik, te kifogásokat keresel, és azokhoz ragaszkodsz. Ideges leszel a koplalástól? Tudod miért? Mert hiánybetegségeid vannak, amitől mindenféle mentális gyengeség is fellép (nem hülyülést értek alatta). És az csak a teteje. Voltam bulimiás, mert annak idején én is rosszul kezdtem neki a fogyinak. Fogyibogyit akarsz? Nem tudnak olyat mondani, amit nem szedtem be, ma szívgyengeségem van miattuk. Rendszeresen kivizsgálásra kell járnom emiatt a hibám miatt 25 évesen! :(


Én meggondolnám a helyedben, és felhagynék a kifogásgyártással. Mer sajnos azt csinálod. Akármit mondunk neked, nem jó.

Akkor legyen, szedjél bogyit: No Appetit, ami megduzzad a gyomrodban és elveszi az étvágyad, szűztea bogyi, ami meggyorsítja az emésztésed...

Persze higgyél bennük, mert amúgy csak egy kidobott tízezres dobozonként...


Te!

Mi lenne, ha magadban kezdenél hinni? Nem bogyikban, meg trutyikban. Nagyon klisésen és nyálasan hangzik, de mégis...

2010. márc. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
57%

Felébredtél egy nap, és azt látadd, hogy "hö! dekövér vagyok!, valaki felrakott rám 40 kiló zsírt! segítség"


Elárulom, hogy csak az tudja leszedni a felesleget, aki felrakta. Te önmagad!


Ha ezt nem tudatosítod magadban, akkor kövér fogsz maradni, és mivel szavaidból azt veszem ki, hogy egészségtelen életmódot folytatsz és nem vagy hajlandó változtatni, csak hízni fogsz, míg egy jó kis agyvérzés vagy szívroham ki nem pucol ebből a világból.


Ez a természetes kiválasztódás: a kevésbé életképes és alkalmazkodó elpusztul.


Úgyhogy hajrá! De írd meg, mikor lesz a temetésed, elmegyek röhögni egyet!


Mint írod, már egyszer lefogytál. De úgy látszik, nem tudsz tanulni a saját károdból (bakker, 9 hónap alatt 40 kiló plusz - ENNYIRE nem lehetsz korlátolt)!

2010. aug. 7. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!