Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Valami jó fogyókúrás módszer?

Valami jó fogyókúrás módszer?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Tudna valaki jó fogyókúrát? Hiába próbálkozom, semmi nem használ! 13 éves és 84 kilógramm vagyok! Valaki tudna gyors vagy hatékony diétát, fogyókúrát, étrendet ami nem túl pénz igényes? Mostanában nem gépezek annyit, kevesebbet eszek, többet mozgok de semmi! Tudom hogy én tehetek róla 6 évesen 30 kiló voltam! KÉRLEK segítsetek!

2015. júl. 26. 19:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Hogyan eszel most?


Szénhidrátcsökkentés, a tipikus kerülendő dolgok elhagyása, minimalizálása (szűk értelemben vett cukor, kenyér, mindenféle extra rágcsák, amikor éhes se vagy)?

2015. júl. 26. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia


Mit jelent pontosan az, hogy próbálkozol? 1-2 nap után nem szabad föladni a fogyókúrát. Milyen mozgást végzel? Hogyan étkezel?

Én azt ajánlom, hogy figyelj a kalóriákra, mozogj egy héten legalább 3-szor vagy akár minden nap kb. 30-45 percet. Esetleg iratkozz be valamilyen edzésre, ha anyagi helyzeted és a lehetőségeid engedik.

Ne igyál semmiféle cukros üdítőt (ide tartozik a kakaó, kávé is!), hagyd el a kekszeket, csipszeket, csokikat, fehér kenyeret, kiflit, zsömlét, croissantokat, kakaóscsigát. Ezek helyettesítsd barna/feketekenyérrel (naponta max. 1-2 szeletet egyél ezekből is!), de jó még a puffasztott rizses/kukoricás kenyérhelyettesítő.

Szalámikkal, vöröshúsokkal (disznó, marha) vigyázz, a szendvics mellé néhány szelet pulyka/csirkemellsonkát ajánlok, rántott hús helyett grillezett csirkemellet, halat.

Köretnek kevés rizs (még jobb a barnarizs, köles vagy bulgur), krumplit ne nagyon fogyassz. Salátából, sült/párolt zöldségből nyugodtan fogyassz többet, de az öntetekkel vigyázz!

Alacsony zsírtartalmú tejtermékeket érdemes választanod, pl. light sajt, tejföl, zsírszegény joghurt (semmi puding!)

Szívesen adok még akár privát üzenetben is tanácsokat, ha gondolod, akkor írd le, hogy mit ettél (ittál) pl. ma, így jobban rámutathatunk az esetleges hibákra. :)

2015. júl. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Mozogj rengeteget! Naponta egyszer egyél míg 45 kilós leszel!

DRUKKOLOK :)

2015. júl. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#3: Fogalmad sincs róla, mennyinek kell lennie.

Már mozog, nem minimálisan.

Szerinted napi egy étkezéssel nem lehet rengeteget enni (akár még ha próbálunk is keveset)? Látszik, hogy nem ismersz.

Nem így kell csinálni.

2015. aug. 1. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!