Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy szelet pizza hány kalória?

Egy szelet pizza hány kalória?

Figyelt kérdés
A kicsi 30cm-es átmérőjűből 1 szelet.8 felé volt vágva,tejszínes alap,sonka,csirkemell,kukorica,brokkoli és sajt volt rajta.Tegnapról maradt,reggel ettem.Updatezem amúgy,ez belefér,de a kalóriabázisban is le szoktam ellenőrzi,de ez egy kicsit kifogott rajtam.Köszi!

2015. júl. 27. 08:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Kb. 200-250. Reggelire pont jó. :) csak ne egesz nap ilyeneket egyél :)
2015. júl. 27. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
25%

Maga a tészta kb. 500 KJ, azaz kb 120 Kcal, ehhez jön a feltét, amely még rátesz 200-400 KJ-t (40-80 Kcal).

Egy: kalória 1983 óta nincs. Tessen róla leszokni. Joule van.

Kettő: az az emebr, aki kalóriákat számolgat, meg egy szelet pizza miatt aggódik, táplálkozási zavaros, vagy nagyon ráér, vagy hülye.

Aki egészséges, úgyis lemozogja, aki meg girhes, egytüdejű városi nyimnyám, tök mindegy, mit eszik és mennyit.

Az ember nem azért hízik, mert sokat eszik, hanem mert keveset mozog. Egyébként a sovány ember meg csúnya, ezenkívül általában besavanyodott. Férfi nincs zsáz kiló alatt, a csontvékony nők meg frigidek.

2015. júl. 27. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
1-es,köszi.:) Nem szoktam,csak tegnap elfelejtettem,hogy vasárnap,így a mai reggelimet nem tudtam megvenni,ezt meg párom hagyta tegnapról,elcsentem egy szeletet. 2-es,köszi neked is.Nyilván belém látsz.Bár hasonló véleményen vagyunk,csak én az olyan embereket tartom hülyének,és ráérősnek,aki egy egyszerű kérdést nem tud egy mondatban megválaszolni,hanem próbál okoskodni,és azt hiszi,hogy a hosszú rizsa miatt jó választ ad.Bocs,de ez a véleményed,olyan mint az ánuszod.Egyik sem érdekel.
2015. júl. 27. 09:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!