Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm 70 kg vagyok. Szerintet...

173 cm 70 kg vagyok. Szerintetek fogynom kéne? 17/lány

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 11:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem egy lánynak 173cm-hez kb. 60 kg-nak kellene lennie !!!

70 kg nem vészesen sok, de azért gondolom nem vagy egy pálcika testű lány !

Egyébként nem is szép a nagyon vékony se.

2015. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? Szerinted fogynod kene?
2015. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

173 cm és 63 kg-os 24éves nö vagyok

71 kg voltam szülés után ezelött 7hónapja...célom még -5kg

Szerintem fogynod kéne pàr kilót,de ügyesen,semmi drasztikus fogyókura meg hülyeségek amivel tönkrevàgod a szervezeted!

2015. júl. 27. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem 17 évesen nem kell fogynod!! Legfeljebb kicsit többet mozogni, sportolni.
2015. júl. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez 23,4-es BMI-t jelent, ami azt jelenti: nincs egészségügyi érelemben vett túlsúlyod.

Ha lefogysz 60 kg-ra, az éppen 20-as BMI, ami a kóros soványság alsó határa. Ez veszélyezteti a csontrendszert, az emésztőrendszert, a májat, a rendszeres menstruációt és a gyermekvállalást, illetve az ilyen alkatú személyek olyan gyengék, mint egy lepkefing.

A torz, mesterségesen sugalt nőideál-kép jelenleg ezt favorizálja, tehát, ha plázamacska vagy modell akarsz lenni, akkor fogyókúrázzál le hatvan kilóra, ha viszont normális férfivel (nem plázamacska-rajongó bunkóval, aki előbb-utóbb úgyis megun kidob) akarasz együtt élni, családot alapítani, és szeretnél olyan testet, amely alkalams arra, hogy két vödör vizet fel tudj vinni az emeletre, illetve szeretnél egészséges lenni, akkor ennél ne legyél soványabb.

A testsúlynak úgysincs semmi jelentősége, csak az edzettségi állapotnak. Nem mindegy, hogy 12 kilogramm plussz zsírod van, magas vérnyomással, nulla vitálkapacitással, vagy 12 kg plussz izmod, egészséges érfalakkal.

Ne azt méregesd, hány kiló vagy. Ki nem sz..rja le.

Hány fekvőtámaszt tudsz megcsinálni? Mennyi idő alatt futsz le 3200 m-t? Mennyit bírsz fekve kinyomni?

Nem kell felpuffasztott bodybuildernek lenni, az egy nőnek (sem) szép, de az egészséges az, aki izmos.

2015. júl. 27. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Boldogabb leszel, ha fogysz? Akkor szerintem kéne.

Nem leszel boldogabb, ha fogysz? Akkor szerintem nem kéne.

2015. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
9%

"Ha lefogysz 60 kg-ra, az éppen 20-as BMI, ami a kóros soványság alsó határa."


Ah, persze :) A csajom pont ugyanezzel a magassaggal volt 54 kilo, es egyaltalan nem volt korosan sovany, baromi csinos volt.


" az ilyen alkatú személyek olyan gyengék, mint egy lepkefing. "


Hehe :) Azt majd egyszer magyarazd el hogy a zsirparnak hogyan tudnak erot kifejteni :) Meg mindig el a fejekben ez a baromsag hogy a vekony nok nem tudnak gyereket kihordani meg szulni, a valosagban meg ugy van hogy a vekony, sportos nok SOKKAL konnyebben szulnek mint a koverek, mert sokkal jobb allokepesseguk van.


" testsúlynak úgysincs semmi jelentősége"


Valoban, az alaknak van jelentosege. Lehet hogy valaki sokkal csinosabb 60 kilosan mint mas 58 kilosan, mert izom van rajta es nem haj.

2015. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Igazából 65 kg szeretnék lenni. Rendszeresen sportolok,de csak a 70 kg tartom vele. Nem tudotok esetleg egy jó diétát?
2015. júl. 27. 12:01
 9/15 anonim ***** válasza:
De tudunk: egyel kevesebbet.
2015. júl. 27. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Soha nem voltam az a zabálós fajta és most sem vagyok!
2015. júl. 27. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!