Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 173 cm 85 kg -os nő vagyok....

Yv1 kérdése:

173 cm 85 kg -os nő vagyok. Januárban letettem a cigit, és az amugy ülő munkám mellé, még hiztam, most tartok a 85 kg. kerek 10 kg pluszom van. Mennyit és hogyan fussak hogy menjenek a kiók?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 15:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Futhatsz te amennyit akarsz, nem valószínű, hogy le fogsz fogyni.

Elsődlegesen a táplálkozásodon kell változtatni. Többet eszel és keveset, illetve amit el kéne érni, hogy ne vigyél be több kalóriát, mint amennyit felhasználsz. Ha egálba vagy, akkor tartani fogod a súlyod és nem fogsz hízni. Ha ez mellé még mozogsz, akkor leadhatsz némi felesleget, viszont ha fogyni akarsz, akkor az a lényeg, hogy több kalóriát égessen el a szervezeted, mint amennyit beviszel. Vagyis a szénhidrátot és cukrot nagyon nagyon mérsékelni kellene az étrendedből. Bizonyos dolgokat el is kéne teljesen hagynod. Magyarul diétáznod kéne és ez mellett fokozatosan szoktasd testmozgáshoz magad. Először csak séta, aztán gyorsabb séta, majd kocogás, végül pedig futás. És hogy mennyit? Amennyit bírsz és amennyire időd van.:)

Ha csak futkározol, de a táplálkozásodon nem változtatsz, akkor nem fogsz lefogyni!

2015. júl. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így van, nagyobb részt minden az étkezésen múlik. Kezdetben szerintem biciklizz sokat, mellé tornázz. A futást pedig kezdd úgy, h kocogás-séta váltogatva, de épp múltkor láttam egy lányt aki vmilyen telefonos alkalmazást használt, és mindig egy sípszó jelezte, h mikor kell kocogni (hol gyorsabban-hol lassabban), s mikor sétálni.
2015. júl. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat..
2015. aug. 2. 19:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!