Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Birok igy fogyni?

Birok igy fogyni?

Figyelt kérdés

Egészséges ételeket eszek. Rengeteg zoldseget, csirkemell húsát és párában főtt halat (nincs benne semmi zsír). Gyümölcsöt is eszek.

Csokkentettem a napi étel adagomat.

Édesség és nassolás nincs. Minden etkezes elott vizet iszok. (Meg nap közben is)

Gorkorcsolyazok mindennap 45-60 percet.

Ez mellett hetente egyszer 2 óra lovaglás.

50 kilo vagyok (162-3 cm), szeptemberre 46-47 kilo szeretnék lenni.

Nem tartom magam kövérnek, de 46-47 kilosan ereztem magamat legjobbn a bőrömben. Szóval azt h miért akarsz lefogyni nem vagy kövér kommenteket hagyjatok.


Agusztus végén lesz egy teljes hét, ahol napi 5-7 óra lovaglás vár rám. Remélem ott is sikerül fogyni (n itt a táplálkozásra nem tudok ügyelni, mert itt korlátozva vagyok , csak mennyiségre birok ügyelni )


2015. aug. 1. 14:23
 1/5 A kérdező kommentje:

16/l

A helyes írásért bocsi, nem vagyok magyarországi, valamint telefonról vagyok.

2015. aug. 1. 14:24
 2/5 A kérdező kommentje:

Reggeli - pirotos 1 db (tudom hizlal a kenyer, de errol nm tudok lemondni nagyon szeretem.

Ebed - ha leves van akkor egy tal leves (csirkemelle van benne és zöldségek) + egy kisebb tálon zöldségek és csirkemell hús (2:1 arányban, ha nem csirkemell v hal vn (ami zsirnelkuli) akkor kihagyom a húsokat )

Ha nincs leves akkkr ugyanez van csak levs nélkül.

Uzsonna- egy gyümölcs/ v nyers karalábé

Vacsora- nincs, ugyanis ha vacsorázok rosszul leszek.

Nem a legjobb beosztás de amit birok megteszek.

Heti egy bűnözés bele van számolva, ugyanis vay vendégségben vagyunk vagy vendegek vannak. Ilyenkor a nalirendbe csak az uzsonna valtozik (kalacsra).

2015. aug. 1. 14:29
 3/5 anonim ***** válasza:
Nagyon keveset eszel, akár ez is lehet a gond. Mármint hogy a szervezeted raktároz, mert alig eszel, kiszámoltad már, hogy ez hány kalória? Amúgy simán lehet hogy az izomtól vagy 50 kg. Viszont tényleg nem kéne fogynod, de ez csak az én magánvéleményem.
2015. aug. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszi a választ.

mindenképpen szeretnék 2 kilót ledobni.

Ha a 3-4 nem is jön össze.

De nem tudom, hogy izomból menne-e le.

Még soha nem számoltam ki mennyi kalória, igazából a kalória számolás nem ment.

2015. aug. 1. 15:25
 5/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg, mennyi zsírt eszel, mert veszélyes kb. 30-40g alá menni, esszenciális tápanyag.

Azonkívül valószínűleg erősen koplalsz, ami szintén nem jó.

Buta dolog kihagyni a fehérjét, ha nincs sovány hús.

2015. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!