Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 168-170 cm 67 kg?

168-170 cm 67 kg?

Figyelt kérdés

Lassan mar egy éve rengeteget sportolok(súlyzós edzés,kardio) és egészségesen étkezek (csirkemell,rizs,halak,zöldségek) .Már sikerült jó sok kg-tól megszabadulnom és most tartok 67 kg-nál. Szerintetek ez még mindig a nagyon "dagi" kategóriába tartozik?

18/L



2015. aug. 4. 00:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem dagi szerintem. Bmi szerint is teljesen egészséges súly. Eleve ha egészségesen eszel és mozogsz, akkor biztosan egészséges vagy és az a 67 kg nem csak zsír, hanem izom is. :) Nincs itt semmi gond.
2015. aug. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem tökéletes a súlyod.

Eleve, ha sportolsz, és egészségesen eszel, akkor biztos nem zsír az a 67kg.:)

2015. aug. 4. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia


Szerintem nem sok, bár én pár centivel alacsonyabb vagyok (165 cm) és kb. 65 kg voltam. Akkor is sokat sportoltam, de kb. 10 kg mínusszal jobban érzem magam és azt mondják, hogy így van jó alakom. :) de ez emberfüggő. Ha jól érzed magad így és elégedett vagy, akkor normálisnak számít. :)

2015. aug. 4. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem dagi semmiképpen sem , hogyha izmos vagy akkor kifejezetten vékony is .
2015. aug. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez csak két szám, ebből nem derül ki, hogy nézel ki!
2015. aug. 4. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi válaszokat: )termeszetesen még szeretnék izmosodni,formásabb lenni.
2015. aug. 4. 13:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!