Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint réka és norbi edzésével...

Rubint réka és norbi edzésével lehet fogyni vagy csak izmosít?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:56
 1/8 anonim ***** válasza:
3%
NE REMÉNYKEDJ...KAMU
2010. márc. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ha nem testépitö akarsz lenni, akkor segit meg ha mellette nem eszel összevissza mindent vagy túl sokat.
2010. márc. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 maundrel ***** válasza:
90%
igen, lehet fogyni ha mellette figyelsz a kajára. (ezt Ők is elmondják)
2010. márc. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
és ismertek olyat aki ettől fogyott?
2010. márc. 7. 20:24
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én igy fogytam, meg még formásabb is lettem:


Újév óta fogytam 5 kilót (nem akartam gyorsabban fogyni, mert mßar 50 felett vagyok és félek, hogy különben a börömnek nincs ideje visszahúzodni), a derekam 11 cm-rel vßekonyabb, a csipöm 8-cal, a combom felül 6-tal, a térdem felett 5-tel. A RR van 5 perced videokat csinálom minden második nap (elötte egyáltalán nem sportoltam mát 20 éve), eleinte nem tudtam rendesen végigcsinálni, de most már megy.


Szóval tényleg hatásos, csak javasolni tudom.

2010. márc. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
és az evésedre is figyeltél közben?
2010. márc. 8. 12:19
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak annyit, hogy leginkább zöldség-gyümölcsökkel laktam jól, a zsirt és a szénhidrátot kicsit korlátoztam, de semmit nem tiltottam le magamnak, csak a mennyiségre figyeltem. Volt olyan nap is, amikor csülökpörköltet ettem fött krumplival meg savanyúsággal, csak éppen egy kis adagot (nekem jól bevált az ilyen kajáknál, hogy kistányérra szedtem magamnak, igy "teli" tányérral tudtam enni, mégse lett túl sok) - másnap viszont föként zöldséges salátás napot tartottam. Nekem jobban bevált, mint egy olyan rendszer, ahol nem szabad sok mindent enni, mert akkor idövel rámjön a zabálhatnék.
2010. márc. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én úgy fogytam le múlt nyáron (áprilistól kezdve augusztusra), hogy nagyjából az Update módszer szerint próbáltam étkezni (kenyér helyett puffasztott rizs, cukor helyett édesítő, lehetőleg kevés zsiradék, sok fehérje, zöldség), valamint heti 4-5-ször megcsináltam a Norbi kickbox edzés egy részét (kb 35-40 perc)bemelegítésnek, majd utána a Réka Igényes nők edzésprogramját (2x20 perc, comb+felsőtest). 57-ről 51 kg-ra (158 cm-hez) fogytam úgy, hogy nem szenvedtem, és sokkal jobban éreztem magam a bőrömben. Izmosodást annyiban tapasztaltam, hogy feszesebb lettem, de mindenhol centikkel lettem vékonyabb, tehát a válaszom: igen, nagyon jó lehett tőle fogyni, ha figyelsz az étkezésre is.
2010. márc. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!