Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ha naponta 2× edzek ( Rubint...

Ha naponta 2× edzek ( Rubint Réka cd-re) és mellette glükóz diétázok, lefogyhatok szeptemberre 5 kg?

Figyelt kérdés

Vagy mondjuk 2 het alatt. Persze tobbet is szeretnek fogyni, de eloszor csak szeretnem megtartani az 52 kg-t ha sikerul addig lefogynom. Szerintetek hatasos? Ha valaki tudna tanacsot adni, hogy miert jo es miert nem, kerlek indokolja meg :)

Elore is koszi :)

(Bocsi az ekezet hianyokert)



2015. aug. 4. 19:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy 5 kg-ot szeretnék leadni :D
2015. aug. 4. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Glükózdiéta???? Mármint... Cukordiéta??????? Ez már megint milyen hülyeség? o.O
2015. aug. 4. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Pont h nem. Elvileg 3 orankent kell enni, energiaszegeny eteleket
2015. aug. 4. 20:04
 4/6 Lipton. ***** válasza:

Az nem igazi edzés, menj el futni, bicozni vagy valami, de ne Rékázzál, azzal még senki nem fogyott le.

És diétázz normálisan, normális ételekkel, sovány húsokkal, lassan felszívódó szénhidrátokkal, zöldségekkel, stb...

Kezdted volna el előbb, most nem kéne aggódnod, hogy szeptemberre letudsz-e fogyni.

2015. aug. 4. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó,ezt annyiban cáfolom,hogy én az update táplálkozás mellett csak Rékáztam,napi 20-40 percet,és két hónap alatt lement 10 kiló,előtte semmit nem mozogtam.A bőröm is olyan feszes lett,hogy ihaj.Aztán 2 hónap után elkezdtem kocogni mellette,a Rékás tornát csökkentettem és a maradék 3 kilóm is lement egy hónap alatt.63-ról 50 kiló lettem.Ezt a glükózdiétát nem tudom,de ha rendes táplálkozás,akkor menni fog!:) Hajrá!
2015. aug. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszt utolso :)

Meg persze a tobbieknek is

Elmondanad hogy mi az update dieta?:)

2015. aug. 5. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!