Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 15/L.55 kg,162 cm. Van egy...

15/L.55 kg,162 cm. Van egy kis felesleg a hasamon, a combomon, a fenekemen. Ezt le tudom adni csak a helyes étrendre váltással? Plusz napi 30 perc mozgás és 12 km biciklizés?

Figyelt kérdés
Az étrendet kicsit csökkebteném, édességet gyümölcsre és zöltségre váltanék. Így le megy a zsírréteg?

2015. aug. 6. 12:31
 1/2 anonim ***** válasza:

Minden esélyed megvan rá. A fehérjebevitelt tartsd magasan a CH bevitelt alacsonyan, igyál bőven tiszta vizet. Gyümölcsből nagyon keveset vagy semmit. Egyél többször keveset, sose koplalj mert hosszútávon megbosszulja magát. Ha esetleg van módod rá szerezz tejsavófehérjét (70-80% fehérjetartalmú a jó választás) ez mehet rögtön edzés után azonnal. Törekedj a tiszta ételekre.

Sok sikert.

2015. aug. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
SzIa!Én ugyanúgy egy 15 éves lány vagyok,es pont ennyi súllyal kezdtem nyár elején a helyes étrendet.Rengeteg zöldséget,gyümölcsöt eszem,emellett halat,vagy csirkemellet(nem rántottát),gombát,es minden zsíros,szénhidrátos ételt kizárok az életemből.Emellett napi 1-2 órát mozgok,5 óra után pedig nem eszem semmit.Az eredmény hihetetlen.Napról napra kevesebb vagyok,es ezt a környezetem is észreveszi.Azthiszem maradok is ennél az eletformánál,hiszen valamilyen oknál fogva az egyik nap "normális"kaját ettem,de rettenetesen rosszul esett,es a gyomrom sem birta😔Hihetetlen hogy mit meg nem eszünk,s hogy ha átáll az egészséges életmódra szervezetünk,mennyire tiltakozik pl.gyorskaják,édességek ellen.Eleinte nem lesz könnyű lemondani a kedvencekről,később viszont undorodsz majd tőluk!😊Sok sikert!😗
2015. aug. 6. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!