Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyókúrával kapcsolatban...

Fogyókúrával kapcsolatban help. Hozzá értők segitségét várom lentr leirtam mindent esetleg segitség vagy hibák észrevételét leirhatnátok?

Figyelt kérdés
2. hete ,hogy életmódváltásba kezdtem. súlyom 79kg 174cm amit megelégeltem hasam ,mellem miatt. Azóta napi étrendrem :reggel 2 szelet korpáskenyér+sonka+paradicsom+paprika+a fogyosabb tej / ebéd a jobbakat mind megeszem ha anyu olyat készit nekem csinál rizst (semmi palacsinta, tészta, keltésztás,nasik) / délután gyümölcs+natur joghurt 5 utan semmit és azota csak vizet iszom.... a másik hogy este futok 4 km ert ami még elég nehézkes.. na de a kérdésem fogyokurás ételeket tudtnátok irni amik nem olyan ismertek és nem is egy vagyonba kerülnek havonta.... + hibáimat leirhatnátok ?

2015. aug. 6. 19:39
 1/3 anonim ***** válasza:
A fehér rizsnek magas a glikémiás indexe, nem túl fogyókurás étel. A korpáskenyér végülis maradhat, én jeleneg azt is kihagyom a saját étrendemből. Az hogy 5 után miért nem eszel nem értem. Ha valaki diétásan eszik nem fekszi meg nagyon a gyomrát, + alvás közben könnyebben megy az emésztés. Ha nehézkes, akkor kevesebbet kéne futni, és fokozatosan távot ill/vagy tempót növelni.
2015. aug. 6. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Azért a tésztáknál még is jobb... amugy köszönöm a segitséget... igazából 5 órai utolsó evéssel eddig semmi bajom mert magam sem gondoltam volna hogy egyáltalán nem kivánom az ételt utána...
2015. aug. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A tej sem valami fogyókúrás, s elég extrém, hogy délután kvázi nem eszel (a gyümölcs és a joghurt alig valami), de ha nem vagy éhes, s délelőtt eszel eleget, akkor OK. Amiket leírtál, azokban nem sok fehérje van, remélem, eszel azt is eleget.

Fogyókúrás étel? Fogyókúrája válogatja, de sok zöldség, hús, tojás az jó irány szerintem (húsból és tojásból én speciel jóféle házit ennék). A tojás nagyon jól laktat, sokoldalú, s az a remek tulajdonsága is megvan, hogy ha valakit zavar az, hogy zsíros, akkor koncentrálhat a fehérjére (bár az közel sem laktat olyan jól, de elég nagy térfogatúra verhető s az is segít).

2015. aug. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!