Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyit kellene még fogynom?...

Mennyit kellene még fogynom? Mit tegyek, ha megállt a fogyás?

Figyelt kérdés

94 kg volt a legtöbb, amikor rá mertem állni a mérlegre. Most kb 73 kg vagyok. De valamiért most megállt a fogyás. Mivel tudnám folytatni? Szeptemberig mennyi mehet még le?

170 cm 20\L



2015. aug. 8. 20:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Mióta áll a fagyás ? 1 hét vagy kevesebb az nem jelent semmit folytasd úgy a diétát ahogy eddig . Szerintem még olyan 10-15 kiló de már most se lehet rossz alakod :)
2015. aug. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem baj, ha megállt a fogyás - amúgy sem szabad gyorsan fogyni, mert azzal többet ártasz a szervezetednek, mint használsz. Ráadásul meghízni sem 3 hónap alatt híztál (20 kg-ot).


Először is gratula a 20 kg-hoz, de innen ne erőltesd tovább a szervezetedet - egyszerűen csak figyelj ara, mit eszel, s ha tudsz, mozogj sokat: gyors séta, futás, úszás (ettől nem fogsz fogyni, de az izmaidat erősíti és karbantart) esetleg otthoni torna, stb.


Én február óta fogyok, először 9kg-ot, aztán volt egy időszak, amikor nem tudtam figyelni a kajára, akkor 2 kg viszajött, majd ezen állatan kb. másfél hónapot, most megint segít a nagy meleg, a sok zöldség, gyümölcs, így mostanra megint beindult és már -10 kg-nál tartok. Én év végére tervezem a 20 kg leadását. de ha csak 18 lesz, akkor sem fogom főbe lőni magamat :D

2015. aug. 9. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Na, egy kis korrigálás: szóval a gyors, séta, futás, otthoni torna fogyaszt, az ÚSZÁS nem.


És: majd ezen álltam kb. másfél hónapot.

2015. aug. 9. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szóval az úszás nem fogyaszt. Akkor én hogy adtam le vele 1 év alatt 35 kilót? Egyébként a kalória deficit a lényeg, az hogy mit mozogsz mellette az mind1, lényeg, hogy mozogj
2015. aug. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak úsztál és semmi mást nem tettél? Nem diétáztál, nem futottál, semmi más testmozgás mellette? CSAK ÚSZÁS?

merthogy volt, amikor úsztam napi 2 és fél kilométert hosszabb távon, azaz 1 hónapig és SEMMIT nem fogytam mellette. Mondjuk nem is diétáztam :-)


Az viszont tényleg igaz, hogy a kalóriadefcit a lényeg...

2015. aug. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csak úszást dobtam be, heti 5x 1 óra meg valamivel kevesebbet ettem, bár az nem volt nehéz, ahogy csökkent a súlyom úgy csökkent az éhségérzetem is, meg a mennyiség amennyit ennem kellett, hogy jól lakjak.
2015. aug. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na ja, hát ha egyre kevesebbet ettél, akkor még szép, hogy fogytál :-) Amúgy Neked is gratula a 35 kilóhoz!
2015. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szivesen segitek ha dobsz egy uzenetet megbeszelunk mindent:)
2015. aug. 9. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!