Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 161 cm 50 kg és 14 éves kor....

161 cm 50 kg és 14 éves kor. Szerintetek normális?

Figyelt kérdés
Senki sem tart kövérnek inkább sovanynak, de én mégis fogyni szeretnék. ... vagy inkább ne?

2015. aug. 9. 19:30
 1/6 SZücsöm ***** válasza:

Fiú,Lány?

Am így is úgyis normális fogynod biztos nem kell ha fiú vagy akár még fel is szedhetsz pár kilót űgyis növésben vagy.

2015. aug. 9. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Quasar07 válasza:
Igen. Teljesen normalis. En ugyanennyi idosen 157 centivel vagyok 43 kilo es az enyem aranyos, szoval ahhoz kespest jonak tunik:)
2015. aug. 9. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

egy dagadt disznaj vagy. ha 1 hónapon keresztül koplalsz akkor talán vékonynak lehet téged mondani...


Látatlanban elég kevés ember tudja megmondani számokból, hogy hogyan nézel ki. Szerintem az, hogy mindenki soványnak mond téged eléggé azt kéne jelentenie számodra is, hogy sovány vagy.

2015. aug. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Viszont te utolsó előtti kéne magadra szedni egy-két kilócskád mert viszont te még így látatlanban is túl sovány vagy.
2015. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is valahogy így voltam. Fogyókúrázást semiképp nem ajánlom, mert most fontos hogy a fejlodo szervezeted megkapja az elegendo tapanyagot.
2015. aug. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A 14 szerintem nagyon fiatal még, de a többi rendben van.
2015. aug. 10. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!