Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szobabiciklizés mennyire jo...

A szobabiciklizés mennyire jo annak aki fogyni szeretne és nem combosítani magát?

Figyelt kérdés

Kaloriaminuszosan ennek és odafigyelnek mit mikor eszek és mennyit. Nassolást elhagynam és a késő esti evést lefekvés elott 3-4 órával ennék.

És arra gondoltam tudom mit kell ennem stb mert már fogytam igy hogy mozognék mellé.

és heti 3x bico 2x pedig gugolásokat kitorést csinalnek.2 nap pihi.

Csak nem tudom ha biciklizek mennyire combosit ki? mert mar nagyobb combokat nem szeretnek inkabb vékonyitani :D


2015. aug. 16. 14:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Kalóriaminuszban a legkisebb esélyed sincs arra hogy izmot építs. Nem fogsz kicombosodni ez nem 100 hanem 110 %. Kalóriaminuszban sporttal csak fogyhatsz. Itt arra figyelj hogy a fehérjebevitel az meglegyen hogy minél kevesebb izmot veszíts.


A szobabicajnak úgy van értelme ha mindennap felkelés után és még reggeli előtt végzed kis terhelésen folyamatosan 30-40 percet, kényelmesen. Utána mehet egy tejsavófehérje turmix (70-80%-os fehérjetartalmú). Guggolás, kitörés nagyon jó azt heti 3x PL hétfő, szerda, péntek. Edzés után fehérje bevitel azonnal. Pár hónap és meglátod az eredményt a tükörben ami számodra pozitív lesz. Ez teljesen biztos.

Sok sikert.

2015. aug. 16. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az izom akkor fejlődik, ha erőlteted, mikrorepedések keletkeznek rajta, majd a regenerálódás során "hegesedik", és a gyógyulását elősegíted azzal, hogy adsz neki megfelelő tápanyagot. Következetesen ha nem izomból tekersz, csak kényelmesen aerob tartományban, a zsír fog égni, nem pedig izmosodni fogsz. Arra azért figyelj, hogy ha napi 250 kalóriát égetsz el biciklizéssel, akkor a mondjuk 1600 BMR+TEF helyett ne vigyél be csupán 1200 kalóriát, mert a biciklizés után 950-en leszel, ami már éheztetés, és be fog lassulni az anyagcseréd.
2015. aug. 16. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én amikor nagyon ráértem akkor napi 4 órát bicikliztem kis terheléssel + 1000 kalória és ezzel fogytam egy hét alatt 56,5 kilóról 53 ra ( 168cm vagyok ) izmosodás nem nagyon volt de löttyedt sem lettem csak szép karcsú :) ( nekem az 53 kiló már annak számít :D )
2015. aug. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az országúti kerékpárversenyzőknél én még nem láttam olyat, hogy combosodtak volna, mindegyik nádszál karcsú.
2015. aug. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!