Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mennyivel költötök többet...

Mennyivel költötök többet egészséges ételekre? Drágább, mint a "régi" ételek?

Figyelt kérdés

2015. aug. 18. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ,hogy hogyan nézzük.

Ha a mostani vásárlásomat veszem figyelembe, akkor mondhatom, hogy a csirke drágább mert míg régen a fagyasztott tescos csirkemellet vettem olcsóbban, most meg minőségi friss csirkemellet veszek 2x drágábban. Olcsó tésztát vettem most meg a drága teljes kiőrlésű tésztát veszem.

Viszont amire régen sok pénzt ott hagytam az most megmaradt. paradicsom, paprika, uborka, saláta nem számolom mert régen is vettem. Viszont most nem veszek kenyeret, pékárut, édességeket. Ha így nézzük akkor majdnem ugyanannyi pénzt költök most is kajára, csak most egészséges, friss ételeket veszek, és nem vásárolok össze-vissza amit hirtelen megkívánok, meglátok. Nincs már a kosárban 12 db fánk, vagy süti, vagy keksz..

2015. aug. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kb. ugyanazt mondhatom el, mint az első válaszoló. Az egészséges ételek valóban drágábbak. De nem költök üdítőkre, nasikra, cukorra.

Havi szinten nem nőttek a kiadásaim, pedig én is ettől tartottam.

2015. aug. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a válaszokat:)
2015. aug. 19. 08:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem nottek a kiadásaim..
2015. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem drágább, sőt a legutóbbi életmódváltásom óta jóval olcsóbb az étkezésem.

Ez nagyban függ attól, hogy korábban hogyan evett az ember, illetve milyen drága ételeket vesz.

A szezonális zöldségek pl. nekem elég jó ételek s olcsók. Ugyanez van a kókuszzsírral, ami ráadásul elég sok kalóriát is ad... Házi tojás, olajos magvak... Nem drága, illetve amelyik igen, azt kisebb mennyiségben használom, annyi.

2015. aug. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
régen ilyen-olyan szendvicseken, mireliten, meg sült párizsin éltem, ennél kb. bármi sokkal drágább :D
2017. júl. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!