Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1 hónap alatt szeretnék le...

1 hónap alatt szeretnék le fogyni 6 kg-t! Tudnátok segiteni valami étrendel .!?

Figyelt kérdés
2015. aug. 19. 19:17
 1/4 anonim válasza:

Nekem van két gyönyörű és hasznos módszerem.

1: Mozgasd a fejed jobbra és balra. Ezt a gyakorlatot mindig csináld meg amikor valaki étellel kínál.

2: Egy pohár víz. Ha enni akarsz akkor igyál egy pohár vizet.

2015. aug. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Szia ! 1 hónap- 6 kg nem tűnik nehéznek ! Én mikor 1 hónapig jártam edzeni és mellette kajáltam is, elég gyorsan fogytam !

Szerintem ha reggelizel rendesen, pici ebéd, vacsi nincs , mellette sétálsz, ha teheted futsz, pici torna akkor tuti !

2015. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 xp ali ***** válasza:
Kerüld a szénhidrátot (kenyér, tészta, rizs, krupli, édesség). Használj édesítőt. És egyél pudingot, ha nem bírod ki édes nélkül. És ne egyél olyat, amin nem látod, hogy miből van. Egyél nyers/párolt/sült zöldségeket és húst. :) Ennyi. Koplalni felesleges és úgyis visszahízod.
2015. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Optipolar válasza:
Kerüld a szénhidrátot (reggelire max 2 fél szelet pirítós sonkával), egyél natúr sült húst (ne legyen rajta panír), sok zöldséget és gyümölcsöt, de a legfontosabb ezek mellett a mozgás.
2015. aug. 26. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!