Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Nekem fogynom kell, a párom...

Nekem fogynom kell, a párom hízni szeretne. Létezik valahol olyan mintaétrend, ami ilyen pároknak megfelelő?

Figyelt kérdés
Nincs túl sok pénzünk, és túl sok időnk sem, főleg hogy én még a tornázásra is szeretnék szakítani. Szóval ha lehet, nem főznék kétszer. A neten eddig semmi használhatót nem találtam.
2015. aug. 19. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Olvasd el a sárga kapszula c. könyvet, ingyenesen letölthető. Ez a helyes táplálkozásról szól testépítőknek, de mindenkinek ajánlott. A párodnak főként erősítő edzést kéne csinálnia, akár saját súllyal is, neked pedig valamilyen aerob mozgást.
2015. aug. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mindkét diéta ugyanazokat az ételeket tartalmazza, csak a kcal bevitel és a sport más.
2015. aug. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

főzhettek ugyanúgy a különbség annyi példával,hogy a párod eszik egy csirkecombot mellé 100g rizst és 100g brokkolit.

te meg eszel egy csirkecombot 40g rizst és 150g brokkolit.

vagyis a ch más csak.

mi is így csináljuk évek óta,csak nálunk a bnőm súlyt tart én pedig időnként kocka hasat csinálok magamnak és ugyanazt esszük csak más mennyiségű szénhidráttal.

2015. aug. 20. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2015. aug. 21. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!