Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 79 kg vagyok 170 cm. Ha egy...

79 kg vagyok 170 cm. Ha egy héten 5-ször 30-40 percet használom az elipszis trénert, illetve odafigyelek az étkezésre is, akkor mennyi az esély arra, hogy 2-3 hónap alatt fogyjak? Kb.8-10 kilót szeretnék leadni.

Figyelt kérdés
2015. aug. 21. 12:59
 1/2 anonim válasza:
100%
en ugyanilyen magas vagyok es jelenleg ugyanennyi kilo. de en 90kilorol kezdtem ket es fel honapja. szoval most ott jarok ahol te es nekem is ugyanez a celom, meg 5-8 kilot lefogyni, ugyhogy szurkolok neked! :)
2015. aug. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

A hangsúly a kajáláson van, de ennek nézz rendesen utána, nehogy koplalni kezdj, mert attól utána csak jobban meghízol.

Ha kihagyod a szénhidrátok és zsírok 80%-át, egész jól fog hatni. Mindenképp sok vizet kell majd innod.


Ha csak napi 30-40 perced van, sajnos kénytelen leszel az intervallum-edzéshez folyamodni, ennek is nézz utána.


Kezdj el szedni pár nem termogenikus zsírégetőt az edzések és a kaja mellé és javaslom, hogy szedjél valami vitamin-komplexet és fehérjét(na ennek nagyon nézz utána).


Tartsd be a fokozatosság elvét, legyen mindig bemelegítés és nyújtás a végén.

Mindenképp csinálj izomfejlesztő gyakorlatokat is, ha nem mennél konditerembe, akkor is fekvőtámaszok, felülések, guggolások, mert kelleni fog, hidd el.


Ha ezeket konzekvensen betartod, leadhatsz akár heti 1.5kg is átlagban, ami >12kg lenne a te két hónapod alatt. Arra készülj, hogy az első hónapban fogsz kevesebbet fogyni, mert a tested ellenáll, aztán enged.


Hajrá és tényleg fokozatosan csak!

2015. aug. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!