Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Egy honap mulva kezdem az...

Egy honap mulva kezdem az egyetemet es alberletben fogok lakni. Fogyni akarok 10-15 kgot. Milyen eteleket fogyasszak? Hogy fozzek?

Figyelt kérdés
Sajnos elegge zuros napjaim lesznek,van,hogy reggel 8tol este 6-7ig bent leszek az egyetemen.Reggelire zabkasat gondoltam,tizoraira gyumolcsot,viszek fel csirkemellet,pulykahust,halat,fasirtot,ebedre ilyeneket gondolta sutni,valami egyszerubb salataval,uborkaval,fozelekkel. Vacsora turo,kefir,tojas,tonhal,gombas tojasrantotta,salatak. De alig van meg otletem ,hogy mit ehetnek/fozhetnek meg. Mar elore rettegek az evestol,mert gyorsan hizok igy is,tudom,hogy lesz olyan amikor pizzat eszek a lakotarsnokkel,vagy elmegyunk valahova enni,de szeretnek egeszsegesen enni.
2015. aug. 27. 00:32
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ha egyetemistaként még arra is van pénzed, hogy magadnak főz egészséges ételeket, az szerintem csoda. De, hogy tanácsot is adjak, ez így elgondolásnak nem rossz. Mondjuk én a fasírtot kihúznám a listáról és a főzeléket ha lisztel sűríted az se az igazi. Emellett sportra is szánj időt, mert 70% diétán múlik, de 30% a mozgáson.
2015. aug. 27. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyjából jókat gondoltál.:) én is hasonlókat szoktam, leírom azt, aztán hátha találsz valamit ami nem jutott eszedbe:

Reggeli: zabkása (vízzel főzve)/ chia puding/ joghurt (cukormentes) zabbal és magokkal/ idénygyümölcsök/ abonett csirke vagy pulykamellsonkával és sok zöldséggel/ esetleg bio müzli (dmből pl) mandulatejjel vagy rizstejjel/ cottage cheese zöldségekkel/ sovány túró zöldségekkel vagy gyümölcsökkel/ körözött és abonett/ gyümölcs vagy zöldségturmix (pl 1 alma, 1 banán, 2 dl víz vagy mandulatej), mindig akkor a legjobb ha szezonális termékeket használsz/ főtt tojás / rántotta / tükörtojás


Ebéd/vacsi: csirkemell, pulykamell, sovány sertéshús szinte bárhogyan elkészítve, csirkecomb is jöhet nyugodtan, néha kell marhát és halat is enni. Köretnek barna rizs, néha fehér is lehet, zöldségek párolva vagy nyersen, sült gyümölcs is lehet, édesburgonya, stb.

Húsokat sütőzacskóban vagy kóluszolajban süss.

Csinálhatsz főzeléket Liszt nélkül magával sűritve, krémlevest főtt zöldségek turmixolásával, zöldség vagy húslevest, bármilyen sült zöldséget akár töltve, fasírtot kenyér helyett cukkinivel, tartalmasabb saláta önálló ételnek is jó (pl fetás görögsalata vagy csirkemelles zöldsali), palacsinta mandulalisztből.

2015. aug. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!