Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hol lehet kapni hozzáadott...

SugarCat kérdése:

Hol lehet kapni hozzáadott cukor nélküli savanyúságot?

Figyelt kérdés
Rengeteg zöldséget eszek most,hogy szezonjuk van,de télen nem tudom miből tudom pótolni ezeket,ezért arra gondoltam,hogy savanyúságot,kovászos uborkát és ehhez hasonlókat fogyasztanák.Sok üzletben láttam,hogy árulnak nagyobb dobozban ilyet,de fogalmam sincs,hogy melyik tartalmazhat(akár rejtetten is) cukrot.Tudnátok megbízható márkát ajánlani?

2015. aug. 27. 18:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Márkát nem tudok, de Aldiban van. Megnézed címkén, hogy mennyi szénhidrát van benne, onnan lehet tudni.
2015. aug. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Első, ha van címke, akkor rá van írva a cukor az összetevőknél. A szénhidrátból mégis hogy derülne ki? Nem szokott olyan rengeteg cukor lenni benne, hogy nagyon feltűnő legyen, a zöldség eleve szénhidrátos, főleg némelyik.

A kimérősekre pedig nincs ráírva, max. vesz az ember s megérzi, ha az a fajta (én tipikusan megérzem a cukrot és az édesítőt is. sajna valamelyik szinte mindig van benne, manapság pedig divatos mindkettőt belerakni, amitől speciel a fejem fogom... nem is veszek savanyúságot).

2015. aug. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A cukor az szénhidrát, a zöldségekben meg annyira minimális van, hogyha cukrozzák akkor könnyen észre lehet venni ;)
2015. aug. 27. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amúgy meg nem mindenre van ráírva külön a cukor, sok terméken csak szénhidrát van.

De az összetevőknél fel van tüntetni, hogy van e benne cukor.

2015. aug. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!