Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 65ről 50re hogyan?

65ről 50re hogyan?

Figyelt kérdés
172cm
2015. aug. 29. 22:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy kórosan sovány lennél már akkor...a jelenlegi testsúlyod tökéletes..:))
2015. aug. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De muszáj lefogynom
2015. aug. 29. 22:28
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Miért lenne muszáj valaki kötelez rá..? vagy piszkálnak miatta a többiek ? Szerintem inkább járj el futni étkezz egészségesen és próbáld kerülni a lisztet,tésztát,édességet,és egyél tojást,húsféléket:csirkemellet,gyümölcsöket..

Sok sikert kívánok neked! :)

2015. aug. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Anorexia kinézetű akarsz lenni??? Ne legyél már ennyire ostoba. Ha túl sovány vagy akkor betegebb is lehetsz. Arról nem is beszélve, hogy baromi ronda látvány egy zörgő csontváz.
2015. aug. 29. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Te beteg vagy.

60-nal is vékony lennél. Az alá semmiképp ne menj. Az még a szép vékony kategória.

50-nel olyan lennél, mint aki haldoklik.

2015. aug. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%

Jajj. már megint egy modell jelölt, aki nagyon messze van tőle.

Tanulj!

2015. aug. 30. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Kamilla20000623 válasza:
Ne akarj ilyen magassággal 50kg lenni. Bár én lány vagyok, de biztos vagyok benne, h a fiúk nem a csontvázokat szeretik, hanem akinek nem látszanak ki a csontjai. :)
2015. aug. 30. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy akkor csontváz lennék, mert nagyon kövér vagyok most így, úgy hogy rám fér a fogyás
2015. aug. 31. 00:14
 9/11 anonim ***** válasza:
51%

Valahol meg tudlak érteni, én is az 55 kg-t lőttem be a 177 centimhez, de eddig úgy néz ki, hogy nem nagyon fog menni :D Néha úgy érzem megbarátkoztam vele, néha meg nagyon rám tör, hogy csak kellene. Most 63kiló vagyok, voltam már kevesebb, de nem nézett ki olyan jól...

Sportolj (mindent, ne csak ilyen Rubint Réka szarságot, kardiózz, súlyzózz, HIIT-ezz), számold a kalóriákat (amit lehetőleg ne péksüteményből vigyél be), egyél sok fehérjét, legyen zsír is (néhány vitaminnak az kell), a szénhidrátot se vágd ki teljesen, de minőségi, alacsony GI-je legyen. Lehet kilóban nem sokkal leszel kevesebb, de átalakul a tested, feszesebb lesz, és vékonyabbnak fog mutatni.

Sok szerencsét.

2015. okt. 12. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiú vagy lány vagy? De gondolom, lány.

Én 163 cm-rel vagyok 50 kg, és van aki szerint sovány vagyok, szerintem pont jó, de még 55 kilósan sem voltam éppen kövér. Nem is akartam 50 kg lenni, de ennyire állt be a súlyom, ennyi voltam 20 évesen is.

Lehet, hogy azért látod kövérnek magad, mert nem vagy elég izmos, vagy valamelyik testrészed nem tetszik magadnak. Ebben az esetben a mozgás segítene. Sportolsz valamit?

2016. ápr. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!