Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Rubint Réka vagy Béres Alexandra?

Rubint Réka vagy Béres Alexandra?

Figyelt kérdés
2-3 kilótól szeretnék megszabadulni, de baba mellett nincs időm eljárni, így marad a DVD. Nektek melyik vált be? Ne legyen nagyon nehéz és hosszú, mert időm se sok, és elég régen tornáztam már :-) Nem erősíteni szeretnék, csak has-fenék-combról leadni 2-3 cm-t :-)
2010. márc. 11. 13:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mindegyik jó.De én Béres Alexandrát jobban szeretem.

De bármelyiket is választod fog látszani az eredmény ha kitartóan csinálod.:)

Egyébként én az Alexandráét jobban tudtam csinálni.Valahogy "követhetőbb"...

2010. márc. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
78%
Én Rékára szavazok. Ha csinálom utána 2 napig alig bírok megmozdulni :D szóval hatásos.
2010. márc. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 maundrel ***** válasza:
89%
én is Alexandrára szavazok . Mindkettőjük tornája hatásos, de nekem Rékát vhogy fizikai képtelenség elviselni. :) Alexandra viszont végig mosolyog stb... nekem vele könnyebb. De Réka tornái is ugyanolyan jók.
2010. márc. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
62%
Béres egyértelműen.
2010. márc. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
71%
Réka!
2010. márc. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
71%
réka
2010. márc. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Alexandra. Nekem is, ahogy már mondták követhetőbb, szimpatikusabb is. Veled együtt csinálja, nem megy mutogatni, meg sétálgatni, mint Réka. Jah és nem mondogatja 5percenként fejhangon, hogy "hűha".
2010. márc. 11. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Alexandrától melyik dvd-t ajánlanátok, amelyik nem nagyon nehéz elsőre? A Nyerj időt milyen? Vagy van más hasonlóan rövid?
2010. márc. 11. 18:09
 9/13 maundrel ***** válasza:
100%

Alexandrától a 200 %-Alakformálás mesterfokon a legkönnyebb, ez a legelső dvd-je, ha kihagyod az extrákat akk nem is olyan hosszú. én kb kétszer csináltam ezt -extrák nélkül- mire megszoktam. (viszont még mindig ez a kedvencem, és az extrákkal már egész jó)

A nyerj időt-ről nem tudok nyilatkozni, még nem csináltam, ez elvileg azoknak van kialakítva akiknek kevés az idejük a mozgásra.

2010. márc. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Rékának a videóiban a zenék tetszenek a legjobban. Engem zavar a hűhaaa-zása, meg megáll és közben mondja, hogy csináld...Rékánál egyedül a 20 perces karizom és lábra jött be, a többit egyszerűen nem bírom...Gyilkos...A gyakorlatok végén meg nincsen rendes nyújtás, pedig az nagyon fontos. Alexandránál a legjobb formádat csinálom, nagyon sok gyakorlat hasonló, mint a Rékáé, de nem annyira gyilkos...Viszont a zene az nem tetszik. Jah, és hangsúlyt fektet a nyújtásra.
2011. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!