Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék lefogyni decembe...

Hogyan tudnék lefogyni decemberre?

Figyelt kérdés
A szalagavatóm miatt lenne fontos, hogy kicsit fogyjak, mert nem akarok úgy kinézni, mint egy kötözött sonka. Most 63 kg vagyok, és 160 cm. Az orvosom azt mondta, hogy a magasságomhoz kb. 52 kg-nak kellene lennem, de 59 kg-nál kevesebbre nem tudok lemenni, éheztetni meg nem akarom magamat. Sokat mozgok, így izmos vagyok, izmosak a combjaim is, és összeérnek, de egyébként valamennyire vastagcsontozatú is vagyok. Próbálok normálisan enni, nem fogyasztok lisztet, tehát kenyérféléket és tésztákat egyáltalán nem eszem. Az egyetlen problémám, hogy nem tudok ellenállni a csokinak. Mit tegyek? Milyen diétába fogjak? Konditerembe is fogok járni heti háromszor. megvan a bérletem. De nagyon szorít az idő... Kérlek, segítsetek!

2015. aug. 30. 13:14
 1/2 anonim válasza:
Sziia. Én 158cm és 43 kg vagyok, de voltam 55 kiló is, gondolom milyen alakod van. Én úgy fogytam le hogy 1200 kalóriákat ettem, de volt olyan időszakom is amikor csokit csokival és fogytam. Mert nem mentem 1200 fölé. És mozogni nem mozogtam, csak tesiórán.;D Számold a kalóriákat és le fog menni hamar, ha lusta vagy számolni tölts te telefonra egy kalóriaszámlálót. Én már el sem tudom képzelni az életem nélküle. Biztos menni fog a fogyás neked is! Sok sikert.😇
2015. aug. 30. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Anyád Gibbonja :D válasza:

Heti három alkalom a teremben jót fog tenni. 40-60 perc aerob mozgás lenne jó, szerintem biciklizz. Mellette szerintem súlyzókkal is eddz, ez több kalóriát éget.


Kajára figyelj, napi 5 étkezés legalább, ne feltétlen a mennyiségen aggódj, hanem a minőségen. Sok fehérjét, és sok rostot fogyassz! A cukrot és a lisztet kerüld továbbra is!


A csoki iránti vágyra annyit tudok tanácsolni, hogy vegyél fehérje port ilyen ízben és fogyaszd ezt! Illetve van még alternatíva, nem tudom mennyire lehet reklámozni, de a DM-be van olyan csoki, amibe sok a fehérje ( van amibe 30%, van amibe 50%), és még finom is, kb. 200-250Ft. Illetve a másik, hogy létezik egy olyan csokiöntet (Myproteinen.hu-n megtalálod), ami nullkalóriás, és nincs benne cukor.


Türelem, kitartás, meg lesz az eredménye :)

2015. aug. 30. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!