Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Belassuló, esetleg stagnáló...

Belassuló, esetleg stagnáló fogyásnál mit lehet tenni, mi a megoldás?

Figyelt kérdés
169 cm vagyok, jelenleg 65 kiló, 54 szeretnék lenni. Az elmúlt egy hétben fogytam 4 kilót, nyilván, mert előtte sokat ettem, s eltávoznak a salakanyagok. Ez a súly nekem mindig vészes volt, mert mindig itt lassultam be egy kicsit, és még régen, ezen a ponton adtam fel. Most a feladás veszélye nem fenyeget, de azért nem szeretnék ennyit stagnálni. Azt hallottam, hogy elég, ha egy adott napon, kicsit "belendítem" a kajálást, kicsivel többet eszem, és akkor megint felgyorsul az anyagcserém, de ezt ki szeretném most védeni, mert nem akarok visszaesni. Ha kitartó maradok, s mindent úgy folytatok, hogy az megfeleljen az általam felállított szabályoknak, akkor egy idő után megint elindul a fogyás?
2015. aug. 30. 15:59
 1/6 A kérdező kommentje:
Elnézést, valamiért kétszer írta ki a kérdést.
2015. aug. 30. 16:01
 2/6 anonim ***** válasza:
Jól akarsz kinézni vagy kilóktól akarsz megszabadulni?
2015. aug. 31. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elsősorban most a kiló a fontos.
2015. aug. 31. 08:23
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha az elmúlt héten fogytál 4 kilót, akkor még nem kéne azon aggódnod, hogy stagnálni fogsz.
2015. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

# 3

nem értem a logikát

2015. aug. 31. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az nem valódi fogyás volt, sokat ettem előtte, annak nagy része víz és salakanyag. A logika most mindegy, hosszú történet. Tartom magam a szabályokhoz, feltételezem nem fogok mindig stagnálni.
2015. aug. 31. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!