Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves fiú vagyok és 169-cm...

13 éves fiú vagyok és 169-cm és 72kg. Van egy kis hasam, és nem vagyok túl vékony. Mennyi idő alatt tudok fogyni?

Figyelt kérdés
Napi 20 perc futással,heti 2 foci edzéssel,és néhai kondizással letudok fogyni?

2015. aug. 31. 13:41
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem kell fogynod. Persze mozogjál, az jó.

De egyél normálisan, nehogy koplalj. Csak nem kell nassolni.

Még növésben vagy, lehet, hogy hirtelen megnyúlsz, akkor vékonyabb leszel.

2015. aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Fogynod kell.

A te BMI-d 25.21, ami a "Túlsúlyos" kategória.


[link]


Nem vészes a dolog, de figyelj oda, mert elszalad a ló, akkor már nehéz befogni! Ahogy más is írta, még növésbe vagy, de azért az étkezésre figyelj oda! Csökkentsd a szénhidrátbevitelt, és amit beviszel, az se finomított szénhidrát legye!

Fogyni a kondizástól nem fogsz, csak az aerob mozgásoktól ( futás, úszás, foci, kerékpár...).

Gondolom, ezeket a tervezett mozgásokat nem most kezded, hanem már eddig is csináltad. Ha így van, akkor a jelek szerint ezektől nem fogsz lefogyni, mert felszaladt pár fölös kiló. Ha most kezded őket, akkor biztos elegendőek lesznek.

2015. aug. 31. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Ne nassolj és ne görcsölj rá hogy fogyni akarsz. Napi 20 perc futás, és focizás az jó, kondizni nem kell :)
2015. aug. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a focit régóta csinálom,csak nyáron nem volt edzés nem is mozogtam felszedtem pár kilót,viszont a hasamon elég rendesen látszik,futni nem nagyon szoktam eljárni,azt most akarok. 1-2 hónap alatt rendbe tudnám szedni magam?
2015. aug. 31. 14:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha picit figyelsz a szénhidrátbevitelre, akkor a napi 20 perc futás és az újra kezdett foci elég lesz. valószínűleg két hónap sem kell hozzá.
2015. aug. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 14 évesen 73 kiló és 170 cm voltam, és most 20 évesen 63 kiló és 177 vagyok. Semmit nem csinálok, nem eszek édességet és csak akkor eszek, amikor éhes vagyok.
2015. aug. 31. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!