Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Fogyni vágyók! Mit esztek...

Fogyni vágyók! Mit esztek vacsira, s ez kb. hány körül történik? Jól csinálom, ha fogyni szeretnék?

Figyelt kérdés
Én reggelire általában cottage cheese-t eszem teljes kiőrlésű kenyérrel, vagy zabot valamilyen gyümölccsel és görög joghurttal, ebédem változó, általában az határozza meg, hogy épp mennyi időm van/hol vagyok éppen, ez általában bőségesebb, laktatóbb. Este fél hét körül szoktam vacsizni, zöldséget, puffasztott rizst, gyümölcsöt. Napközben ha megézem, gyümölcsöt nasizom. Kérlek, írjátok le tapasztalataitokat!
2015. aug. 31. 18:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Változó... Többnyire ilyen tájban van, de tényleg változó. Az ebédem sokkal egyértelműbb.


Tojás zöldséggel vagy olajos mag szokott lenni, azt hiszem. Kicsit elszálltam az elmúlt időszakban, folyton körtét és mazsolát ettem, most állok vissza.

Mindig tojást, zöldséget, olajos magvakat és zsírt eszem, napszaktól függetlenül (de csak délután táplálkozom).


Sokféle összetételű étellel lehet fogyni, mennyiség kérdése. Nekem a mennyiséget meghatározza a minőség, de amúgy sem csak a fogyás motivál, a közérzetem, egészségem is fontos. Nekem a szénhidrátszegény étrend jön be, kb. semmi hússal és tejtermékkel, úgyhogy én így csinálom :)

2015. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Krisz85 ***** válasza:

lefekvés előtt sovány túró + zöldség



rájössz majd hogy a gyümölcs annyira nem jó diétában...sőt!!

2015. aug. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!