Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Régen jártam kondi terembe, 1000kaloria alatt étkeztem és rendszeresen sportoltam, viszont egy dekát sem fogytam...

Fogyni csakis koplalással tudtam, viszont az a pár kiló hamar visszajött.

Szeretnék 50 kilóig lemenni, mert voltam annyi, és akkor éreztem a legjobban magam. Kérlek segítsetek!

169 cm/ 58kg / lány



2015. szept. 1. 09:11
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Kezd el folyamatosan csökkenti a kalóriát, mondjuk kezdj olyan 1200 kalória korul es hetente csökkentsd 100-200 kalóriát! Igy a szervezetednek lesz ideje megszokni.

Mellette sportolj! Semmi szénhidrát es zsíros kaja, csak viz,, saláta!

2015. szept. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1200 kaloria ala viccbol sem megyunk, ha mar mindenkeppen szamolgatassal akarsz fogyni akkor legyel pontos, csinald jol. Szamold ki rendesen az alapanyagcseredet, adj hozza 200-at es ott kezdd a dietat.


Egyebkent a sulyodat es magassagodat nezve fogynod nagyon nem kell, csak gondolom a sok koplalasnak koszonhetoen plottyedt vagy es izomtalan, ezert tunsz ducibbnak.


Egeszseges, elegseges etkezes es mozgas fog ezen csak segiteni. Azzal, hogy koplalsz, pont magad ellen dolgozol, mert soha a budos eletben nem lesznek izmaid. Izmok nelkul meg egy 50 kilos ember is plottyedt...


Emlekeztetoul, hogy mennyit jelent, ha valaki izmos:


[link]

2015. szept. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Koplalásokkal hosszútávon változik az anyagcseréd, mindent megtesz a tartalékolásért, s a zsírszövet megőrzéséért.


Az lehet, hogy 50kg-osan voltál a legboldogabb, de a legegészségesebb biztosan nem.

2015. szept. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csak hogy ne egyen félreértés, évekig sportoltam és nem löttyedt az alakom. Persze van mit formálni rajta.

Köszönöm a válaszokat és még várom is őket.

2015. szept. 2. 15:14
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát nézd, ha te 169 centivel és 58 kg-val kövérnek látod magad, az bizony kőkemény izomhiányra utal, tipikus skinny fat alkat. Ezen a koplalás csak rontana, tényleg edzésre van szükség, hogy feszesíts.


Úgyhogy vagy igenis löttyedt (zsíros) vagy, vagy testképzavarod van.

2015. szept. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!