Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Milyen módszerrel fogytatok?...

Timido kérdése:

Milyen módszerrel fogytatok? /A fitnesz videót ti heti hány alkalommal csináljátok meg?

Figyelt kérdés

Én leginkább Claudia Schiffert meg Rubint Rékát szoktam heti 3 szor kb.

Ti milyen módszerrel fogytatok le? rajtam még van kb. 5 kg felesleg.


2010. márc. 11. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Én 1,5 hónapja fogyózok, 65-ről indultam, most 60 vok. Annyit csináltam, hogy reggel jól teletömtem magam, meg délben is leves+második, utána meg semmi. Mikor naon nem bírtam akkor gyümölcs. Régebben pedig úgy fogytam 3 hónap alatt 7 kg-ot, h kétnaponta Bíró Icáztam.Bőven elég kétnaponta.
2010. márc. 11. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én 3 hónapja fogyózom,eddig 10 kiló ment le. Még 10et szeretnék. Nem eszem lisztes és cukros dolgokat,csak nagyon ritkán és akkor is a legminimálisabban. Norbira tornázom,kezdetben 20 perceket,aztán 40 percet,mostmár majdnem másnap 1 órát tornázom,és szoktam Rékázni is a napi 20 perc önmagadért-ra. Te mennyit fogytál mennyi idö alatt?
2010. márc. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

én 75-ről indultam, és 4 hónap alatt lettem 65 kg. Nem tornáztam, meg semmi, egyszerűen csak kevesebbet ettem. De ugyanúgy csokiztam, meg ebédre jóllaktam, stb.. Az utolsó 5 kg- a legnehezebb így már 3 hete Rubint Rékázom, meg Claudia Schifferezem. Eddig 1 ment le, de úgy hogy eszem cukros kajákat. A mérleg nem nagyon mutat amugy nagy változást, de én napról napra észreveszem hogy feszesebb a hasam.

Még jöhetnek a válaszok. :)

2010. márc. 12. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!