Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Lehet valamit csinálni az én...

Lehet valamit csinálni az én helyzetemben?

Figyelt kérdés

Elég speciális az esetem. Mindig volt rajtam jó 15-20 kiló súlyfelesleg, de lusta voltam, meg arányosan néztem ki, párom is elfogadta, szóval nem igazán tettem ellene. Áprilisban kórházba kerültem baleset miatt, júlis elején jöttem ki, addigra éppen 25 kilót fogytam, persze gyakorlatilag ágynyugalom mellett, ezért úgy összefonnyadtam, mint a sharpei kutya :/ Eleinte nem aggasztott, kisebb gondom is nagyobb volt, meg mindenki mondogatta, hogy bár már túl sovány vagyok, de nem baj, mert majd "kint" visszahízom. Hát nem híztam vissza, azóta még 5 kiló lement, de a hasam, a fenekem és a mellem is tele van "üres" bőrrel.


Abban biztos vagyok, hogy ebből egy mell-has plasztika lesz, de tudok valamit tenni, hogy legalább hátul rendbejöjjek? Ellipszisen és szobabiciklin elkezdtem edzeni, mindig a legnagyobb ellenállásra állítva, hogy izmokat "szerezzek" gumiszalagos edzést is végzek, és bár a "tudományos" étkezésre nincs energiám, nagyon megváltozott a hozzáállásom, az étkezés már nem pótcselekvés, tehát nem a szénhidrátzaba a nap csúcspontja... ja, úszni is eljárok, meg sokkal többet járkálok mindenfelé, a kutyával napi 3 helyett napi 5 hosszabb séta (egyelőre, amíg vissza nem mehetek dolgozni). Van még valami, amit tehetek, vagy így jártam, sovány maradok és plöttyedt?


2015. szept. 4. 07:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Azért vagy plöttyedt, mert a zsír lement az izmokról. Ezen viszont csúnya lenne, ha csak a plasztika segítene. Legyél türelmes és kitartó, idővel meglesz az eredménye.
2015. szept. 4. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!