Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ez a fogyási módszer tényleg...

Ez a fogyási módszer tényleg beválik 7 nap alatt? (LINK)

Figyelt kérdés
[link]

2015. szept. 4. 20:55
 1/5 Andizsuzsi ***** válasza:
Nem
2015. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
El se olvasom, az ilyenek mind marhaságok. Vagy lefogysz kínszenvedés árán, aztán a dupláját szeded vissza.
2015. szept. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem néztem meg a linket, de a 8 kiló butaság, eléggé esélytelen, hogy bármivel, bármiből 8 kilót fogyj, nem extrém felesleggel vagy extrém keményen pedig 1 kiló is nagyon szép eredmény zsírból, nem mindenkinek megy annyi, bármit is tesz.


A szénhidráttal fogyás pedig irtózatosan buta ötlet, hanyagoljuk csak el az esszenciális makrotápanyagokat, együk inkább a fogyást leginkább akadályozó, nem esszenciálisat...

2015. szept. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Minden olyan fogyókúra kamu, ami megadja a fogyás nagyságát. Egyébként is a kúrák csak jojóhoz és elhízáshoz vezetnek.
2015. szept. 5. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hülyeség egy hét alatt fogsz lefogyni 8 kilót! Ha utánna számolsz, 1 kg 7000 kalória. Hogy egy hét alatt le tudj fogyni 8kg-ot nem lenne szabad enned SEMMIT. Bár gondolom úgy le is gyengülsz hogy következő héten a kanalat sem fogod megemelni, vagy egyszerűen belehalsz. Ha fogyni akarsz akkor hosszabb távon gondolkodj. Olvastam egy darabig hogy pl. ne egyél olajos magvakat. Én most diétázok, és én minden nap eszek olajos magvakat, mivel telítettlen zsír van bennük és ez pont hogy elősegíti a fogyást. Ha fogyni akarsz akkor az egész étrendeden változtatni kell. Nekem például a napi étkezésem 60-70%-át zöldség teszi ki. Gyümölcsöt kb 2-3 naponta eszek de akkor is olyat aminek nem nagy a kalória tartalma(alma, dinnye). És 20kg-onként 1 liter vizet. Sem zsírégető, diétás kóla, sem sima kóla, sem gyümölcslevet csak tiszta vízet. + 2 naponta eljárok intervallumozni. Lehet hogy nem 7 nap alatt fogyok 8 kilót hanem Havonta 5-6-t. De mikor sikerült egy sérülést bekapnom, és 1 hónapig otthon feküdtem nem is jöttek vissza a kilógrammok ;)
2015. szept. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!