Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 5 kocka csokit, nagy...

Megettem 5 kocka csokit, nagy baj?

Figyelt kérdés
Egy hete kezdtem a mozgást és a diétát, és már is elcsábultam. megettem 5 kocka csokit tegnap. Fogok hízni? ugyanúgy folytatom a tornát és azóta nem ettem csokit sem... Naponta fél-egy órát mozgok.
2015. szept. 6. 18:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha sima tejcsokit nézzünk, és azt, hogy 1 kis kocka olyan 10 grammnak felel meg. (régen lemértem)

akkor az 5 kocka tejcsoki kalória érteke 294 Kcal. Amiben 27 g szénhidrát, 19 g zsír és 4 g fehérje van. Vagyis abból van a legkevesebb amiből kéne, és abból a legtöbb amit hanyagolni kéne.

Egyenlőre még nem baj, hogy ettél, de ha komolyan fogyni akarsz akkor nem fogsz minden héten elcsábulni, mert így semmi értelme..

2015. szept. 6. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. kitartó leszek!!
2015. szept. 6. 18:14
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy 100 grammos, 5x4 kockás csoki 400 kcal, 5 kocka tehát kb. 100 kcal. Fél óra nagyon intenzív aerobikkal olyan 300 kcal-t, kevésbé tempóssal olyan 150 kcal-t égetsz el.
2015. szept. 6. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Dehogy baj! Attól nem lehet hízni, ha egy nap többet eszel, vagy olyat eszel, amit nem nagyon kéne.

Ráadásul 5 kocka! Az semmi!

Időnként nyugodtan ehetsz egy kis csokit vagy sütit. Csak ne napi rendszerességgel. Egy héten egyszer ennyi belefér.

2015. szept. 6. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
kicsit megnyugodtam, köszi :)
2015. szept. 6. 18:57
 6/11 anonim ***** válasza:
en megettem ma egy csomag bon-bont es élek..es meg mindig kaloriadeficitbe vagyok
2015. szept. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Csak te érzed ezt nagy bűnnek, egyébként meg nem az!

Megetted? Megetted. Jól esett? Jól esett. :)

Majd letornázod, ennyi. :) Ebből nehogy már ügyet csinálj, mozogsz, lemozgod, egyébként is, jó ha néha az ember megenged egy kis édességet, mert aztán rád fog törni hirtelen az édességroham, és akkor zabálni fogod az édességet.


Szóval nyugodj meg szépen. :)

2015. szept. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Egy héten egyszer belefér, ha a többi nap valóban betartod:)
2015. szept. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én is megettem 5 kocka csokit, és akkorára dagadtam tőle, hogy most már csak tűzoltók és daru segítségével tudok kimenni vécére. Szóval neked már meszeltek, kisanyám...
2015. szept. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
itt a baj a ch hiány gondolom koplalsz.
2015. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!