Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Miért nem tudok fogyni?

Miért nem tudok fogyni?

Figyelt kérdés

Már majdnem 1 hónapja életmódot váltottam.

Vagyis áttértem a rendszeres, egészséges étrendre.

Napi 5-ször étkezem, kis adagokat.

Soha nem vagyok éhes.

Kerülöm a nasikat stb.

Rendszeresen mozgok (kardió torna, meg erősítő is). Mondjuk ezt már januártól csinálom.


64 kg voltam körülbelül amikor elkezdtem normálosan enni. Le is ment 1 kg az elején. Azóta stagnál 63 kg-nál. Mitől lehetbe beindítani?


Ha kell az étrendet is leìrom, meg a mennyiségeket...


2015. szept. 12. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Sajnos én is így vagyok. Orvoshoz fordultam, ezt tartottam a legjobbnak.Tornázom,semmi tészta,kenyér. Életmódváltásba kezdtem és ami lemegy 1-2 kg. 1 hét és visszajön.
2015. szept. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán mert nem kell fogynod. Hány centi vagy? Leírhatod az étrendedet is. Amúgy meg ha izmosodsz, a súlyod nem csökken, de az nem zsír.
2015. szept. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Magasságot és kilókat is írjatok. Ők például mind ugyanolyan súlyúak:


[link]


És igen az izom sokkal nehezebb:


[link]


A súlyból fogyás nem ugyanaz mint a zsírból fogyás:


[link]


És íme a bizonyíték hogy nem a kilókat kell nézni:


[link]

2015. szept. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Andizsuzsi ***** válasza:
Írd le az étrendedet. És bár igaz, hogy egy izmos test lehet nagyobb súlyú, mint egy zsíros, de azért illúzióink ne legyenek. Egy hónap alatt se kardió edzéssel nem lehet izmot építeni. Erről a testépítők rudnak mesélni.
2015. szept. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Miért akarsz fogyni? Nem áll jól, ha egy nő nagyon vékony, de a férfiaknak se. Mit szoktál enni? Mennyit szoktál edzeni? (kardió, torna stb.). Szerintem felesleges kis adagokat enni, mert ha eszel csirkemellt + rizst attól nem fogsz meghízni maximum vékonyabb leszel :) DE ha fogyni akarsz vegyél fehérjeport, és egyél csirkemellt meg rizs (lehet más kaját is, csak én ezt eszem / iszom (Fehérjepor) a szálkásításhoz. )
2015. szept. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Igazából azt szeretném, hogy a felesleg lemenjen a hasamról.

170 cm vagyok.

Reggeli: 1 tojásból hagymás rántotta vagy 1 főtt tojás 1 db kockasajttal és 1 szelet rozskenyér.

Tízórai: fél barack (vagy egész ) naturjoghurttal és egy kis zabpehellyel.

Ebéd: csirkemell +rizs

Uzsonna: 1 szelet zabpehelyből pizza vagy 2-3 db zabpehelykeksz (mind házi)

Vacsora: szintén rizs+csirkemell

2015. szept. 13. 21:12
 7/10 anonim ***** válasza:
61%

Döbbenetesen rossz! Úgy, ahogy van! Teljes tájékozatlanság!

1. Semmi okod fogyókúrázni!

2. A reggelid nulla. Azzal kell megalapozni a napot. Nem tudtad?

3. Napi 40-50 deka zöldség-gyümölcs alapvető! A te zöldség-gyümölcsfogyasztásod nulla!

4. Az étrend unalmas!

5. Ha alkatilag hasra hízol (bár gyanítom, hogy ez a has se igaz), akkor ha a fene fenét eszik is, akkor se fogsz pont onnan lefogyni, csak mindenhonnan máshonnan!

2015. szept. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

# 7/7

Te egy akkora barom vagy úristen -.-"

1, Ha nincs megelégedve a testével neki a döntése, hogy fogyókúrázik-e vagy éppen felszed pár kilót és úgy formálja az alakját.

2, Reggeli nulla- Hát megnézném te mit eszel reggelire.

3, Meséld már el miért annyira fontos, hogy mindennap egyen zöldséget vagy gyümölcsöt. Mert lehet fogyni anélkül is.

4, Nem mind1 milyen az étrend? Azért mert te összevissza eszel attól másnak nem kell. Aki szálkásítanak azoknak nagy többsége csak csirkét eszik rizzsel 3 hónapig minimum. Szóval gondolkozz már komolyan.

5, Egységesen fogy az ember, nem külön külön.


A reggeli táplálékod elég kevés, ehetnél több tojást pl: 4-et, de abból csak 1-nek a sárgáját csak, mellé rozsos pékárú. De ezek előtt ehetsz egy kis zabpelyhet is szerintem.

Délelőtt: egy kis müzliszelet mondjuk vagy egy alma szerintem tökéletes.

Ebéd: Hát én csirkemellet eszek rizzsel, de ezt ha utána nézel akkor találhatsz ugyan olyan jó ételeket. Pl: Hal is tökéletes hozzá.

Vacsora: csirke - rizs,


A folyadékod víz legyen, mert ha cukros italokat iszol feleslegesen fogyaz.

2015. szept. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Ennél többet nem tudok enni. Ennyitől is bőven jól szoktam lakni (ha nem akkor persze rakok még valamit az étrendbe).

Nem szeretem a halat, meg más húst sem, ezért marad a csirkemell rizs kombináció.

A zsöldségektől nem szoktam jól lakni ezért hanyagolom inkább.


Sima vozet szoktam inni. Cukrot egyáltalán nem használok, nagyon ritkán édesítőszert (ha valamibe kell).

2015. szept. 15. 21:53
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem is azért kell a zöldség-gyümölcs, hogy jól lakjál, hanem hogy hozzájuss az életfontosságú vitaminokhoz, ásványi sókhoz és rostokhoz. Nem ártana utánaolvasnod! És ne akarj fogyni!
2015. szept. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!