Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 13 éves vagyok 169 cm magas...

13 éves vagyok 169 cm magas és 85 kiló. Hogy tudnék a leggyorsabban lefogyni? Tavaly 10 kilót leadtam, de azóta felszedtem 20-at :/ valaki valami ötlet?

Figyelt kérdés
Ha lehet akkor a futást és a gyógyszereket mellőzném.

2015. szept. 15. 20:08
 1/9 anonim ***** válasza:

Válts életmódot s lehetőleg mozogj többet, ha eddig keveset tetted.

Hogyan étkezel? Bizonyára ráfér a javítás itt-ott...

2015. szept. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Elmondom az napi étrendem: Reggel 3 szendvicset viszek suliba, ha van pénzem büfébe veszek még üditöt és hamburgert is. Haza jövök 2 óra körül megebédelek 5 órakor eszek 2 szendvicset majd ha kedvem tartja este 10 körül benyomok + még 2 szendvicset.
2015. szept. 15. 20:13
 3/9 anonim ***** válasza:
A szendvicsek nélkül fogynál , csak a hamburgert is mellőzd üditőnek meg zerosat
2015. szept. 15. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
És valami egyéb más? mit ajánlotok mit csináljak?
2015. szept. 15. 20:53
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Szóval napi 5-7szendvics, normál ebéd, hamburger, cukros üdítő, ezek után ne csodálkozz, hogy hízol.


Üdítő nem kell, ott a víz, szendvicsben meg a valódi hús és zöldségek legyenek többségben, a TK, rozsos vagy tönkölybúzás kenyér meg csak arra legyen, hogy összetartsa.

Étkezz változatosan, alacsony GI-es ételeket inkább, azok jobban laktatnak.

Tornázz! Mozogj!

2015. szept. 15. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha egyszer már sikerult leadnod 10kgt akkor tudod h mit kell tenned az erdekébe, de mivel nincs kitartasod h megtartsd azt a sulyt szerintem felesleges ujra belekezdened, mer ujra a duplaja jonne vissza..es ezt nem rosszindulatbol irom hanem cs h ne légy még ducibb..elkellene hagyni a szendvicseket vagy eppenseggel atformalni.
2015. szept. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Az gond hogy amikor leadtam 10 kilót akkor fociztam de azóta megszűnt az a foci csapat. Nem tudom hogy mit csináljak. :/ Futni rendszeresen nem tudok mert elmegy a kedvem max 1 hétig "futok" de utána megunom vagy úgy érzem hogy nincs semmi értelme. Mit ajánlotok mit csináljak?
2015. szept. 16. 16:16
 8/9 anonim ***** válasza:
akkor válassz olyan sportot amit szivesen csinalsz..gorkorizz..bicajozz..ússz..barmilyen sport jobb mint a semmilyen
2015. szept. 17. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kerüld a szendvicseket és az egyéb lisztes dolgokat. Helyette vigyél a suliba gyümölcsöt vagy joghurtot,puffasztott rizset,abonett kenyeret. Űdítő helyet víz!! Ez nagyon fontos. Először tedd meg ezt és látszani fog a változás.Ha még ezután is szeretnél egy kis változást akkor reggelire tejet vagy egy kis joghurot egyél/igyál,ebédre esetleg hust vagy más természetes eredetű ételt. Nasinak ebéd és vacsi között egyél meg egy almát vagy bármilyen gyümölcsöt. 6 után ne egyél!! Ez fontos.Próbáld meg hogy nem eszel édességet. Max keress egy bio boltot ott nagyon finom nassolni valókat találsz. Ha pedig életmód váltáson gondolkodtál akkor próbáld ki a vegán életmódót.(Olvass utána)Nem annyira pénztárca barát de nagyon hatásos és ezerszer jobban fogod érezni magad a bőrödbe. A büfét pedig sürgősen kerüld el!!
2015. szept. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!