Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Megettem 10 tábla milkát,...

Megettem 10 tábla milkát, annyi a diétámnak?

Figyelt kérdés
Lassan fél éve fogyókúrázom, sportolok, és semmi édességet nem ettem... ma viszont nem bírtam, annyira megkívántam, és nem tudtam tartani magam :( leszaladtam a boltba, és 10 tábla milka csokival tértem haza, amit rögtön be is tömtem. Nagyon jól esett, most viszont szörnyű bűntudatom van, mert ez rengeteg kalória :( oda a diétám?

2015. szept. 20. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem,holnaptól csináld tovább.Ne gondold ezt rossznak mindenkinek vannak nehéz napjai.
2015. szept. 20. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

10 tábla?????

nem hánytál????????

2015. szept. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Hidd el, fél év kihagyás után még többet is megbírtam volna enni.
2015. szept. 20. 17:41
 4/18 anonim ***** válasza:
58%

nyugi, nem veszett el nyilván fél év, de az biztos, hogy jót nem tett. Gondolom, felszaladhatott a vérnyomásod, esetleg szédülhetsz, ilyesmi. A hiperglikémia veszélyes is lehet, remélehetőleg bírja a hasnyálmirigyed és akkor nincs gáz, max egy kis zsír lerakódott, túléled.

Amúgy nagyon nehéz elképzelni, komolyan. Én már hosszú évek óta nem eszek édességet, csak nagyon minimálisat. (70-90%os étcsokiból 1-2 kocka, amiben van kb 2-3g cukor, illetve használok steviát, ha édeset kívánok) de biztos vagoyk benne, hogy 10 tábla milkától hánynék. Egyszer egy vizsgaidőszakban megettem 2 táblát, plusz egy kis bonbont, de olyan rosszul lettem, hogy alig bírtam megmaradni :D szerencsére eléggé bennem maradt az élmény.


Amúgy egy tanács: ne fogyókúrázz. Ne kövess semmi olyan étrendet, amit nem tudsz hosszú távon fenntartani. Vagyis: max olyat javaslok, hogy törekszel a minél tisztább kajálásra, néha pici kompromisszumokkal (pl a fent említett csoki), és legfeljebb kevesebbet eszel ezekből. Amikor elérted a kívánt eredményt, kicsit emelsz a mennyiségen. De minden olyan "kúra", ami irreális étrendeket ír elő, butaság, mivel ilyen falási rohamokhoz vezet, plusz ugye, adott idő múéva vissza kell állni "normál" kajára. Szóval nem kúra, hanem életmódváltás

2015. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

1. Emiatt nem megy tönkre a diétád, folytasd holnaptól tovább.


2. Viszont éppen ez az eset mutatja, hogy nem jó bármit is teljesen letiltani, mert egyszer rádjön a falásroham és nem tudsz megállni vele.

Ezét jobb, ha hetente vagy havonta egyszer megengeded magadnak a csokit, de csak pár kockát. Így nem leszel ennyire kiéhezve rá.

2015. szept. 20. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Jézusom, ez a 10 tábla nagyon durva. Én, ha nagyon nagyon ki lennék éhezve az édességre, és nagyon éhes lennék akkor sem bírnék ennyit betolni. Rengeteg! A 3. tábla után már undorodnék az édes dolgoktól. Nem volt esetleg túl szigorú a diétád, ha ennyire nem bírtad? Ez nem csak egy kis kilengés, oka van, el kéne rajta gondolkoznod. De amúgy jól írták a többiek, egy nappal nem lehet semmit sem elrontani, holnap folytasd ott, ahol abbahagytad.
2015. szept. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
52%

Milyen Milkát ettél? Mekkora kiszerelés?

Mert azt azért nehezen hiszem, hogy egy ültő helyedben megettél 1 kg csokit.

Ez kb. 6000 kcal!

Egy felnőtt férfi három napi kalóriaigénye.

2015. szept. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
40%

Én imádom a csokit, de még egy táblával sem tudok megenni egyszerre.

Én ezt nem hiszem el.

2015. szept. 20. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Valami nem stimmel az étrendeddel. Fél év rendes, normális étrend után nem kívánná az ember az édeset ilyen mennyiségben, és a gyomra is beáll kisebb adagokra.
2015. szept. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%

inkább a fogaidat sajnálom...

am 95 % h koplalsz ezek után..

2015. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!