Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Éhes vagyok, de bűntudatom...

Éhes vagyok, de bűntudatom van mert úgy érzem, sokat ettem. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Reggel ettem a Tv Paprikából egy keveset, majd utána Vajas Zsemlét Paprikával. Nem rég Csemegeuborkából 4-5-öt..

Sajtos Tésztát szerettem volna enni.. De egy nap csak 3x eszek, mert le szeretnék fogyni. Viszont ha most eszek sajtos tésztát, akkor estére már nem ehetek semmit.. Márpedig biztos hogy megéhezek este.. De már hányingerem van az éhségtől.


2015. szept. 23. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ha naponta csak háromszor eszel, akkor belassul az anyagcseréd és csak a hízást segíted elő. Egyél többször, öt-hat alkalommal és kis adagokat. Az ételek válogasd meg, mert a fentebb írtakban pl. semmi fehérje sincs, amire viszont naponta szüksége van a szervezetnek, mert nem tudja tárolni (és ha nem eszel elég fehérjét, az izmaidat, szerveidet kezdi felemészteni). Felejtsd el a lisztes, cukros és zsírban tocsogó kajákat. Egyél zöldségeket és egészségesen elkészítette húsokat (pl. párolva).


Hidd el, ha koplalsz, csak a szervezeted teszed tönkre és fogyni sem fogsz. Tapasztalat, illetve azt is tudom, hogy milyen rossz, amikor az ember depressziós a kövérsége miatt. De ésszel kell fogyni, nem önsanyargatással.

2015. szept. 23. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Nem értem én ezt a női önbecsülés-mizériát. Az, hogy a helyesírásod és a fogalmazásod is egy 8-9 éves gyerek szellemi szintjét tükrözi, az nem zavar, nem erőlködsz tanulással, de bezzeg a külsőd, az alakod miatt képes vagy bolondságokat csinálni, koplalni... miért?
2015. szept. 23. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Úszni biztosan úszhatsz, sőt még meg is erősíti a hát körüli izmaidat (is). Kérdezd meg a gyógytornászt. Egy ismerősömnek balesete volt (gerincsérülés, izomszakadás stb.,) neki elő volt írva orvosilag az úszás a rehabilitáció részeként. Ha ő úszhatott, akkor te is. A másik meg, hogy ha lelkiismeret furdalásod van, ha eszel, keress fel egy szakembert. És értsd meg, ha normális ételt eszel, nem éhezel. Reggelire a margarinos vacak helyett ehetsz rántottát gazdagon (hagyma, paprika, gomba, amit akarsz), vagy főtt tojást. A sajtos tészta helyett meg lehet enni sovány húst vagy halat, zöldséggel, rizzsel. A krumpli annyira nem jó, de azt is lehet alkalomadtán. Az olajban sütött dolgokat, meg a cukros élelmiszereket el kell kerülni. Ha szereted az étcsokit, akkor azt ehetsz napi 1-2 kockát (min.75%-os) nagyon jó dolgok vannak benne. A tejet is kerüld. Növényi tejet (kókusz, mandula- ne szója) használj, de ne a cukrozott verziót.
2015. szept. 23. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

még egy agymosott kérdező....

szted a sportolók így esznek?

nem ,nem hízol a főtt ételtől ha mozogsz mellette de ahhoz mozogni is kell , hidd el a gebéket is csúfolják nem csak a kövéreket.

2015. szept. 23. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Gerincferdüléssel is simán lehet mozogni, persze nem a futás az ajánlott.

De pl. úszás! Gyógytorna! Hátizom és hasizom minden területének fejlesztése!!!

Nekem is gerincferdülésem van, én konditerembe járok, azóta sokkal szebb a tartásom. Régebben sokat fájt a hátam, ha sokáig kellett ülnöm vagy állnom. De már az is megszűnt teljesen.

De a legfontosabb a gyógytorna! Ott nagyon sok gyakorlatot megtanítanak, amivel erősítheted a hátad.

2015. szept. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

#11: Ez nem igaz, napi egy étkezésnél sem lassul be az anyagcsere, ha az megfelelő mennyiségű s minőségű étkezést jelent. Az a baj, hogy a kérdező keveset és rosszat eszik, az nem fontos, hányszor.


Kérdező, nézz utána az alapoknak. Alig eszel, az is csak szénhidrát és zsír, hol marad a fehérje? Nyilván egy csomó egyéb hiány is van, eleve a koplalás rossz, a bűntudat is értelmetlen... Azért legyen bűntudatod, hogy feleslegesen s értelmetlenül kínzod a tested. Illetve ne, ne legyen, ezt csak úgy mondtam, hogy azt még érteném. De bűntudat, mert - eszel? Enni kell!

A többiek már igen jó tanácsokat adtak.

2015. szept. 23. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:

Szia!Nem szabad igy tenned!Figyelni ennyire minden eggyes falatra amit megeszel!Bűntudat! Enni kell még ha fogyozni akarsz is.Van egy jo termék,amit én is szedek bomba jol érzem magam,nem kell diétázni.Nem kell megválni a finom falatoktól sem és egy,k két hét alatt leadod a felesleget!És még narancsbör sem marad! Garantálom!

Muszály hamarosan cselekedned mert,ez már depis betegséghez vezet amit csinálsz! Irjál kérdezzél bátran,minden kérdésedre válaszolok.Mar én is sok mindent kiprobáltam,de most hála az égnek jol vagyok!

2015. szept. 25. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!